ליאת רון
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
489

"אולי אם יהיו הפגזות לירושלים ולמרכז אז מישהו יתעורר"

משה דוידוביץ', ראש המועצה האזורית מטה אשר ויו"ר פורום קו העימות: "לפני 60 ימים רוה"מ אמר שתהיה תוכנית לצפון תוך 10 ימים ושום דבר לא קורה"


ראש המועצה האזורית מטה אשר ויו"ר פורום קו העימות, פנה לראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר כי "ראשי הרשויות בצפון פונים עם דרישות ברורות. אנחנו דורשים יישום מיידי של הדרישות בנושאי ביטחון, חינוך ותקצוב חיזוק הצפון - ופגישה עם ראש הממשלה וצוותו". בתגובה לעשרות הרקטות שנורו מלבנון וההתרעות על חשש לחדירת כלי טיס עוין אמר: "הצפון הוא זה שזקוק לסיוע הומניטרי ודומה כי ממשלת ישראל שכחה אותו".

משה דוידוביץ', ראש המועצה האזורית מטה אשר ויו"ר פורום קו העימות שוחח עם ליאת רון ברדיו צפון 104.5FM: "לפני 60 ימים הוא אמר שתהיה תוכנית לצפון תוך 10 ימים ושום דבר לא קורה. המרחק לירושלים הופך להיות כמרחק הגלות במטאפורה, הממשלה נוטשת אותנו בפיזיות. המטרה היא סופסו, לייצר את מה שכולנו רוצים ואנחנו כוססים ציפורניים. אקדח שמונח על השולחן, כל עוד הוא לא ירה הוא יהיר".

"אנחנו רוצים להיות תכליתיים, צריך לנקוט פעולה ויש עוד ראשי ראשויות כמוני ויש כאלה שעוד רוצים לחכות לפגישה שתשנה את המציאות העגומה הזאת. הצפון יותר גדול מהממשלה הזאת וגם מגחמות של פוליטיקאים קטנים. לי אין אלטרנטיבות חוץ מלהאמין שבסוף נצליח".

"אולי אם יהיו הפגזות לירושלים ולמרכז אז מישהו יתעורר, אני לא מאחל לאף אחד קטב"מ בגינה ובטח שלא קטב"מ נפץ".

11/03/2024

צילום: יניב לני