גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
272

"האגו עולה, גנץ לא שימר את השותפות הזו"

הכתב הפרלמנטרי של מעריב, מתן וסרמן על ההיפרדות הפוליטית בין גדעון סער ובני גנץ: "בעבר אנשי תקווה חדשה היו אנשים בשטח גנץ היה מגיע עם החזון השקפה מלמעלה ולא תמיד זה חלחל ברמה של הפוליטיקה הפנימית"


הכתב הפרלמנטרי של מעריב, מתן וסרמן שוחח עם גדי נס ברדיו צפון 104.5FM והסביר מה עומד מאחורי פירוק המחנה ממלכתי והפרידה הפוליטית בין בני גנץ וגדעון סער:

"כל טלטלה פוליטית במיוחד במערכת הישראלית הסוערת מחייבת תחושות שונות. מהלך כזה בתקופה זכו מייצר לנו דברים חדשים. פתאום אנחנו מבינים שלא בהכרח המנדטים לטובת בני גנץ ואולי צריך להתעסק בחברים מבית. ברור שהיה נכון אם גנץ היה מתחזק את השותפות עם גדעון סער והמפלגה שלו. גם הנושא מלכתחילה של חיבור המפלגות, ניסיון למזג או למזער, האגו עולה, גנץ לא שימר את השותפות הזו. גנץ למד את זה מהתקשורת ולא הייתה שיחה מקדימה, בחלוקה הפנימית שהייתה בעבר אנשי תקווה חדשה היו אנשים בשטח גנץ היה מגיע עם החזון השקפה מלמעלה ולא תמיד זה חלחל ברמה של הפוליטיקה הפנימית. יש 8 עד 10 מנדטים שפשוט לא רוצים לקבל את נתניהו יותר. רואים חזרה של המפלגות השורשיות בימין אבל המטרה היא באמת לחזור לנישה, לכן סער אמר שהוא לא סוגר את הדלת בפני אפשרויות, יש לגידעון סער השפעה גם בליכוד, נראה כרגע בניגוד למה שהיה בעבר שיתן גב לנתניהו ואין אמירה של התלכדות לתוך הליכוד".

13/03/2024

גדעון סער | צילום: אוליבייה פיטוסי/פלאש90