יוסי מזרחי
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
254

"מי שאין לה ביצים זו ממשלת ישראל הכושלת והרפה הזו"

איתן דוידי, יו"ר ועד מרגליות: "ממשלת ישראל גוררת רגליים וחושבת שהסדר מדיני כזה או אחר יחזיר את התושבים לצפון - זה לא יחזיר. רק פירוק תשתיות הטרור!"


איתן דוידי, יו"ר ועד מרגליות:

"אתמול חטפנו טיל עם ראש נפץ מאוד גדול אחרי הצהרים, הם הבינו מתי אנחנו נזהרים אז שינו את השעות. כמובן שאנחנו ערוכים ודרוכים".

"ב-20.10 פגע לנו טיל שפגע באחת החוות והרג את כל המטילות, שני עובדים נפצעו - כל העובדים הזרים חזרו לתאילנד. מאז הגיעו עובדים חדשים, יש עובדים שחזרו, זו טרגדיה נוראית שנהרג לנו עובד ואנחנו חיים ברולטה רוסית כי נורים מאות טילים למרגליות ופוגעים לנו בלולים ובחוות. זו שערוריה בהתנהלות של ממשלת ישראל כי אנחנו שומעים על הכלה, שלבי גישושים, לא רוצים להרחיב את הגזרה ובינתיים יישובי הגדר חוטפים טילים ובנס לא קורה כלום. בסופו של יום מדינת ישראל לא סגרה את היישובים, פינתה אותם ומפצה. יש לי מחויבות לספק ביצים לצה"ל ואני עושה את זה באהבה, יש לנו מדינה נהדרת, יש המון מתנדבים שמגיעים לטפל בלולים, אבל מי שאין לה ביצים זו ממשלת ישראל הכושלת והרפה הזו. הממשלה הזו לא לגיטימית, אנחנו כבר בתוך אירוע ויודעים מה צריך לעשות ולהחזיר את כוח ההרתעה ולהחזיר את התושבים לבתים, אבל אנחנו רואים את ממשלת ישראל גוררת רגליים וחושבת שהסדר מדיני כזה או אחר יחזיר את התושבים לצפון - זה לא יחזיר. רק פירוק תשתיות הטרור! היום מדינת ישראל הגיעה לקופה וחייבת לשלם את המחיר הזה, חייבים להחזיר את ההרתעה ואת הביטחון לתושבים".

14/03/2024

צילום: עבד רחים חטיב/פלאש90