גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
218

"בכל פרמטר הם הפקירו אותנו"

ח"כ נעמה לזימי (מפלגת העבודה) על הממשלה: "אם טובת המדינה היא שהחבורה המופרעת תזוז, אז טובת המדינה עדיפה" • על גיוס חרדים: "צריך לעבוד ממערכות החינוך ועד לחוק גיוס אחר"


ח"כ נעמה לזימי (העבודה) שוחחה עם גדי נס ב-104.5fm על חוק הגיוס, בפתח דבריה אמרה: "חד משמעית חייב לפתוח בזה. חוק המשך השתמטות, עובדים עלינו. הצבא זקוק לעוד מערך לוחם, תומך לחימה. המציאות השתנתה".

ח"כ לזימי אמרה: "אין לי מילה לומר איזו חרפה זאת, ואז, הם יגידו לנו אחדות". והסבירה: "שביל הזהב הוא לא שהמפלגות החרדיות יתרצו. אם אנחנו מבינים את זה, מפה אפשר למצוא את שביל הזהב".

עוד הוסיפה: "למה בכוח? פשרה. אבל המציאות השתנתה, אני מבינה את זה, המדינה מבינה את זה, הם לא מבינים את זה. אין בעיה של גיוס בהדרגה, זה כאילו עושים חוק למען הסדר הטוב מטוב ליבם בתקווה שיתגייסו. באיזה עולם המלחמה העקובה הזאת לא משנה פה סדרי עולם?"

על הממשלה המכהנת אמרה ח"כ מטעם העבודה: "אני חושבת שהממשלה כל כך מנותקת שהיא לא מוכנה לשמוע את העם". והציעה: "צריך לעבוד ממערכות החינוך ועד לחוק גיוס אחר".

על ההפגנה להשבת החטופים שהתקיימה אמש (ש') אמרה:"מלח הארץ יוצאים לבקש תחזירו עכשיו את החטופים".

כשנשאלה לגבי הממשלה השיבה: "אסור שפוליטיקאים יסתכלו על טובתם האישית. אם טובת המדינה היא שהחבורה המופרעת הזו תזוז, אז טובת המדינה עדיפה. אני חושבת שהחבורה הזאת איבדה כל קשר למציאות".

ולסיום אמרה: "בכל פרמטר הם הפקירו אותנו".

24/03/2024

צילום: אוליבר פיטוסי/פלאש90