גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
131

"שכחנו את ה-7 באוקטובר, את 'טבח שמחת תורה'"

ח"כ צביקה פוגל (עוצמה יהודית), על ההפגנה למען החטופים: "מה שמעניין את המפגינים זה איך מפילים את הממשלה"


יו"ר הוועדה לביטחון לאומי ח"כ תא"ל במיל' צביקה פוגל (עוצמה יהודית) שוחח עם גדי נס ב-104.5fm על הפיגוע שאירע הבוקר (א') בב"ש, "התוצאה היא כנראה טובה, אבל אתה חייב להסתכל על המוטיבציה שקיימת. ואנחנו מבינים שהמוטיבציה הזאת קיימת בכל מקום".

ח"כ פוגל שיתף בתחושותיו על ההפגנה לשחרור החטופים שהתרחשה אתמול (ש') בתל אביב: "כל הזמן אני שואל את עצמי מה אנחנו יכולים לעשות עם השנאה הפנימית שיש בנינו?". עוד סיפר: "לפני שבועות קיבלתי מכתב מהנוקמים הישראליים על כל בני משפתחי איך כל אחד מאיתנו אמורים לסיים את החיים. אני לא היחיד, יש עוד 29 ח"כ שקיבלו מכתבים כאלה. מסתבר שיש פה יהודים ישראלים ששונאים אותי יותר מאשר את חמאס".

ח"כ פוגל ביקר את המפגינים: "שכחנו את ה7 באוקטובר, את טבח שמחת תורה אנשים ששכחו. מה שמעניין את המפגינים זה איך מפילים את הממשלה, לא מעניין אותם כלום". 

על חוק גיוס החרדים אמר: "גם אנחנו לא פועלים בחוכמה, גם אתה וגם אני רוצים שהם יתגייסו. בוא נפנה אליהם, נגייס אותם למשטרה, לבתי הסוהר, ליחידות צבאיות מלאות". עוד טען: "זה תהליך שלם שיקרה הרבה זמן. בשביל להפוך אותם לחיילי חי"ר צריך שנה-שנה וחצי". עוד אמר: "אני בשנה האחרונה השקעתי עם כל עוצמה יהודית, כל חבריה, השקענו הרבה מאוד ממאמץ בלהחזיר לעצמנו משילות וריבונות, ובסוף אם אתה צריך להתמודד, עם האחים שלי? אני צריך מחר לעשות כוחות להילחם בהפגנות של אחיי החילונים, אז לפני שאני מגייס את החרדים בוא נעשה סדר".

לסיום אמר: "זאת מלחמת עצמאות השנייה ואם לא נכריע אותה אנחנו נותנים לסינוואר ניצחון".

31/03/2024

צביקה פוגל | צילום: יונתן זינדל/פלאש90