גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
194

"יש פה מישהו שחטף משפחות חטופים, זאת אותה קבוצה שמפגינה על כל דבר"

ח"כ אריאל קלנר (הליכוד) על המפגינים לשחרור החטופים: "הקבוצה הזאת משתמשת בצורה צינית בשביל לכוון לאותה המטרה" • הוסיף: "קיוויתי שאנשים ילמדו משהו אחרי ה-7 באוקטובר, שום דבר לא השתנה"

a


ח"כ אריאל קלנר (הליכוד) שוחח עם גדי נס ב-104.5fm, בפתח דבריו אמר: "האויבים שלנו לא נחים אף פעם. אנחנו השלנו את עצמנו שהאויבים שלנו רוצים זה שלום וכלכלה", והוסיף: "אנחנו צריכים לעמוד על נפשינו ביחד. לא לבוא ולתת לאויב לחייך ולראות אותנו נלחמים בינינו. קיוויתי שאנשים ילמדו משהו אחרי ה-7 באוקטובר, שום דבר לא השתנה".

על ההפגנה בת"א אמש (ש') אמר: "יש פה מישהו שחטף את משפחות חטופים. זאת אותה קבוצה שמפגינה על כל דבר", הוסיף: "יש פה טרגדיה איומה ונוראית, אבל יש פה קבוצה שמטרתה היא להפיל את הממשלה תמיד פעם זה קורונה, חטופים הקבוצה הזאת משתמשת בצורה צינית בשביל לכוון לאותה המטרה".

על חוק הגיוס אמר: "אני גם לא מוכן בשום פנים ואופן לא מוכן להיכנס לשיח של המלחמה. החרדים הם אחים. יש פה שתי גישות כלפי הציבור החרדי, יש פה גישה שלא רוצה לפתור את הבעיה, זה משרת אותם", הוסיף: "היום אנחנו במלחמה, יש מטרה אחת, אין לנו פריבילגיה למלחמות פנימיות. יהיה לנו זמן להתעסק בזה אחרי המלחמה".

31/03/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90