גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
171

"177 ימים אני לא יכול לדבר עם הבת שלי"

איתן גונן, אביה של רומי החטופה בעזה: "לא מקשיבים לתקשורת, רק לקצין צה"ל, אם נקשיב נקשיב לכל התקשורת, נחטף עוד הפעם אבל על ידי התקשורת" • "מי שהפקיר אותנו, יצטרך להחזיר את הבת שלי ושאר החטופים, בחיים"


איתן גונן, אבא של רומי החטופה בעזה, שוחח עם גדי נס ב-104.5fm בפתח דבריו אמר: "עשיתי חשבון לא דיברתי עם הבת שלי מעל 4,200 שעות. אני רוצה את הבת שלי. 177 ימים אני לא יכול לדבר עם הבת שלי, לא יכול לחבק אותה, לא יכול לגעת בה, לא יכול בשום צורה לתקשר איתה. מי שהפקיר אותנו ב-7 לאוקטובר הוא זה שיצטרך להחזיר את הבת שלי יחד עם כל החטופים, בחיים".

עוד סיפר: "עשינו צעד חכם, אנחנו לא מקשיבים לאף אחד, רק לקצין צה"ל שמעדכן אותנו. כי אם נקשיב לכל התקשורת, אנחנו נחטף עוד הפעם, אבל על ידי התקשורת".

מה אתם יודעים במשפחות החטופים?

גונן השיב, "אני חושב שאני יודע כמוך, אפילו פחות".

עוד שיתף, "ב-8 לאוקטובר הוצאנו את הטלוויזיה מהחשמל, החלטנו שאנחנו לא מקשיבים לאף אחד, אנחנו עושים הכל, אנחנו בעצם שייכים לכוח רומי, זה אומר שאנחנו עושים 24 שעות רק למען רומי. ולהיות ניזון מהחדשות או כל מיני שברי מידע מפרק אותנו ולא גורם לנו להיות מפוקסים במטרה, המטרה היא להגיע לעסקה עכשיו כמה שיותר מהר, ולשחרר את רומי מידי הנאצים, וכל שאר החטופים, עכשיו".

בסיום דבריו אמר: "אנחנו עושים המון, כולל ביום שלישי הקרובה יש עצרת גדולה בכרמיאל להחזרת החטופים. אנחנו עושים הרבה. ביו שני שעבר עשינו ערב במעלות היו 500 איש היה מפוצץ ואנחנו מקדמים את הנושא של רומי ושאר החטופים".

31/03/2024

רומי גונן | צילום: באדיבות המשפחה