גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
142

"כמה שהצפון שלנו יפה ככה הוא יתום"

ח"כ אליהו רביבו (הליכוד) על בני גנץ: "לא יתכן שהוא יושב בממשלה ומבקשים ממנו להוות חלופה לראש הממשלה" • על הקמת מנהלת בצפון: "מברך את ראש הממשלה על החלטתו"


ח"כ אליהו רביבו (הליכוד)  שוחח עם גדי נס ב-104.5fm על מצב התושבים בצפון אמר: "אנשים לא בבתיהם, אני רוצה להאמין שהמועד שבו התושבים מודרים מבתיהן הולך ומתקצר".

הח"כ רביבו התייחס להחלטה להקים מינהלת בצפון "מברך את ראש הממשלה על החלטתו". עוד סיפר כי "הקמתי יחד עם ח"כ רייטן להקמת שדולה לשיקום הצפון, שימור התושבים, מתן מענה שוטף".

עוד הסביר ח"כ מדוע יש צורך בהקמת מנהלת בצפון לדעתו: "אם כל משרד יקבל תקציב תוספתי כדי לתת את המענה, יכול להיות שיהיו כפילויות, ומצד שני תקציבים שלמים לא יגיעו למען שיקום תשתיות. לכן הקמת מנהלת היא נדרשת. אני מקווה שהיא תיתן מענה ויהיו לה סמכויות."

הח"כ שיתף כי הסתובב בישובי הצפון וסיפר: "אני מסתובב מעת לעת בישובי הצפון. כמה שהצפון שלנו יפה ככה הוא יתום".

מה אתה חושב על ההפגנות למען החטופים?

"ההפגנות משיגות בדיוק את ההיפך, כי הרי מרגע שקרעו את המסיכות מעל פני מחרחרי הריב והמדון, חלקים רבים בעם לא מזדהים עם המעשים האלה".

ח"כ מהליכוד עוד אמר: "לא יתכן שהוא יושב בממשלה ומבקשים ממנו להוות חלופה לראש הממשלה, בני גנץ הוא חבר ממשלה בכיר בקבינט המצומצם. שיועילו לשאול אותו אם יש לו גישה שונה".

01/04/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90