גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
197

"נהפוך כל אבן בשביל להחזיר את החטופים"

ח"כ רון כץ (יש עתיד) על עסקת חטופים "האמת שאם עכשיו לא יהפכו את המדינה זה לא יקרה" • על חוק הגיוס אמר: "שמח שהשיח הפך להיות שיח של מכסות, משיח של לא להתגייס באופן כללי"


ח"כ רון כץ (יש עתיד) שוחח עם גדי נס ב-104.5fm על חוק הגיוס אמר: "שמח שהשיח הפך להיות שיח של מכסות, משיח שלא להתגייס באופן כללי. חושב שאחרי ה-7 באוקטובר צריך להיות שינוי, מי שתורתו אמונתו ילמדו והשאר צריכים להתגייס ולתרום למסגרות אזרחיות כמו כולנו"

זה לא פשוט להתגייס

"גם לחילונים זה לא פשוט. יש הרבה מאוד פרמטרים. יש בעיה שבצד השני אין הבנה שיש משימות רבות והצבא קטן מדי, ואז באמת שאלוהים יעזור לנו".

על הפגנות משפחות החטופים אמר: "יש יותר מדי קולות שלא עושים מספיק. ואני לא יכול לתאר לרגע מה עובר במוחה של משפחה שבן משפחתה נמצא בשבי חמאס, אי אפשר לתאר את התופת".

ח"כ כץ הודה: "האמת שאם עכשיו לא יהפכו את המדינה זה לא יקרה". והעביר מסר למשפחות החטופים: "אנחנו איתכם, ונהפוך כל אבן בשביל להחזיר את החטופים".

על הבחירות במפלגת יש עתיד אמר:"מה שקרה ביש עתיד זה משהו שאנחנו יודעים כבר הרבה זמן, והראינו את זה לעולם. שמח שראש המפלגה הוא זה שזכה. הוא בחירות טובות, בלי קבלני קולות".

02/04/2024

צילום: אוליבר פיטוסי/פלאש90