גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
86

"אנחנו תחת איום משמעותי מבית ומחוץ"

ח"כ משה סעדה (הליכוד) על ההפגנות אתמול מול מעון רה"מ: "שוטרים נפגעו הם השכפ"ץ שלנו בפיגועים, ב-7 באוקטובר, ועכשיו מלחמה מבית הם חוטפים לפיד לפנים בהפגנה" • על המפגינים אמר: "הם לא מייצגים את העם"


מ"מ ראש מח"ש לשעבר ח"כ משה סעדה (הליכוד) שוחח עם גדי נס ב-104.5fm בפתח דבריו אמר: "יום עצוב, ובסוף זה קומץ בודדים מתוך 10 מיליון אזרחים, הם לא מייצגים את העם, ברחוב אנשים אומרים לי 'אנחנו רוצים אחדות' מכל המחנות".

ח"כ התייחס לאירועים החריגים שאירעו בהפגנה מול מעון רה"מ אתמול (ג'): "אנחנו תחת איום משמעותי מבית ומחוץ, והחיילים, והשוטרים שלנו היו רוצים מפגן אחדות, לראות שכולנו ביחד. מול השנאה שלהם אנחנו נוסיף אהבה. אין לי ספק שאנחנו ננצח. עם כל הכאב צריך לראות בהם הערת שוליים".

המשיך, "אין אכיפה, מעשים מהסוג הזה כמו שאמר אהרן ברק בעצמו יש חופש הפגנה, אין חופש להגביל את המדינה. לצערי אין הגשת כתבי אישום, היועמש"ית לא מגישה כתבי אישום. אני קורא לבן גביר אל תאפשרו את זה, מול האנרכיסטים הדרך לפעול היא כתבי אישום".

"זה לא אירוע של החטופים, זה אירוע שהיה פה לפני, ברפורמה, בקורונה, זה אנשים משיחיים. עם ישראל לא מעניין אותם. זו סיטואציה קשה לשני הצדדים, הכאב של משפחות החטופים הוא קשה מנשוא, מבין את הזעקה שלהם".

מ"מ ראש מח"ש לשעבר הבהיר "שוטרים נפגעו, הם השכפ"ץ שלנו בפיגועים, השכפץ ב-7 באוקטובר, ועכשיו מלחמה מבית, הם חוטפים לפיד לפנים בהפגנה".

והוסיף:"אין מח"ש, השוטרים פחות חוששים ממנו כי הוא לא מתפקד. המפגינים חייבים לראות את השוטרים ולהבין איפה הם נמצאים, אנחנו בירושלים בתקופת הרמאדן". סיכם, "חושב שהרוח של העם חזקה ואיתנה, העם רוצה אחדות וניצחון. והוא לא ייתן להם להכתיב את הקצב".

בסיום דבריו העביר ביקורת על היועמ"שית: "הגיע הזמן שתעשי את עבודתך נאנמה תגידי כתבי אישום".

03/04/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90