גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
208

"אם נתניהו יתקפל לא תהיה לו תמיכה מצד עוצמה יהודית"

ח"כ יצחק קרויזר (עוצמה יהודית) על ההפגנות לביצוע עסקת שחרור החטופים: "חמאס יושבים ברצועת עזה ומוחאים כפיים"


ח"כ יצחק קרויזר (עוצמה יהודית) הגיב לדבריו של האל"מ (מיל') יאיר גולן שאמר לגדי נס מוקדם יותר בתוכנית כי שר האוצר בצלאל סמוטריץ' והשר לביטחון לאומי איתמר בן גביר הם ערלי לב, השיב: "לא יכול לשכוח את הנאומים של יאיר גולן וחבריו על 'הגיע עתיד חדש למזרח התיכון'".

גולן אומר סמוטריץ ובן גביר לא רוצים לשחרר את החטופים.

ח"כ קרוייזר השיב: "זה הדבר הכי נוראי שאפשר להגיד, הרי מי מכיר טוב את הנושא כמו השר בן גביר ששניים משכניו הם הורים לחטופים?", המשיך: "הדברים שאמר יאיר גולן הם קשים אבל מנותקים מהמציאות. כאשר הוא עומד ערב ערב וצועק 'עסקה עכשיו', הוא מבין טוב מאוד שהוא עושה משחק פוליטי על גבן של משפחות החטופים".

ח"כ מתח ביקורת על קיום ההפגנות לשיחרור החטופים, "אלה הפגנות שלא מקדמות שום עסקה, אלא חמאס יושבים ברצועת עזה ומוחאים כפיים".

ח"כ קרויזר טען:"אנחנו מעבירים מסר מאוד ברור את רצועה עזה צריך לכבוש, את רפיח, להשתלט על ציר פילדלפי, לגרש את משפחות המחבלים, לעודד הגירה מרצון של תושבי עזה החוצה אל אותם קמפוסים בארה"ב שכל כך רוצים אותם", עוד אמר:"מצרים סגרה מייד את הגבול ב-7 לאוקטובר היא הבינה איזה אוכלוסייה תעבור אליה וגם היא לא רוצה אותה".

"את האויבים שלנו צריך להשמיד, לא נגזר עלינו לחיות איתם ביחד, אל דו- קיום ולא קורבנות שלום", הוסיף: "יש כאן שינוי בתפיסה שלנו כמי שחפץ חיים".

"האינטרס הראשון במעלה הוא להחזיר את החטופים והחטופות שלנו", עוד טען:"עם האויבים שלנו צריך לדבר בשפה של השמדה".

על תאריך לכניסת כוחות צה"ל לרפיח אמר: "כל יום שאנחנו לא עושים את זה זמנם של החטופים הולך ואוזל ואנחנו משלמים על ההתמהמהות הזאת מול חיילינו".

בסיום דבריו אמר: "אם רה"מ יחליט ללכת להתקפלות ולכניעה לא תהיה לו את התמיכה של סיעת עוצמה יהודית בממשלה הזאת, חד משמעית".

30/04/2024