שניים עד ארבע
עם רון שלום ויואב כהן
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
484

בקרוב: הרון הרון חוזר, והוא מביא חברים

התגעגעתם להרון? למבזק הספורט? לחייך בצהריים? אנחנו כאן • מיד אחרי יום העצמאות: תוכנית צהריים חדשה ומרעננת ברדיו צפון 104.5fm • וזה הזמן להציג את הצוות


רבים שואלים אותנו "לאן נעלם הרון הרון?", ומחפשים את הדמות המיתולוגית מעג'ור, ששידרה ברדיו לאורך שנים רבות בשעות הצוהריים. מייד אחרי יום העצמאות, בתום חצי שנה של הפסקה בעקבות המלחמה, הוא חוזר לרדיו יחד עם צוות צוהריים חדש שיעשה לכולנו טוב על הלב.

זה הזמן להכיר לכם את 'שניים עד ארבע' - רצועת צוהריים חדשה ומרעננת שנעלה לשידור אחרי יום העצמאות, ושאותה יגישו רון שלום (או הרון הרון, בשבילכם) והסטנדאפיסט המוכשר יואב כהן. יחד הם ייתנו לכם בדיוק את מה שנדרש בשעות הצוהריים בין 14:00 ל־16:00 - אורחים מפתיעים, מתיחות משעשעות, דמויות שאתם לא יודעים כמה כדאי לכם להכיר, פינות קבועות ומשחקים עם מאזינים. 

אם כן, זה קורה

התוכנית החדשה תהיה מבוססת על מותגים אהובים שפגשתם לאורך השנים. מבזק הספורט של הרון הרון ישוב לאוויר, ואיתו גם קיקה המתווך, עמי מעמול וסבא יחזקאל. מאחורי כל אלה עומד רון שלום. שותפו החדש יואב כהן הוא קומיקאי, סטנדאפיסט ויוצר תוכן לרשתות החברתיות. משמש כאמן בית בקאמל קומדי קלאב ומופיע בצוותא תל אביב ובסדרות טלוויזיה. 

יואב כהן ורון שלום

את הקרקס הזה ינהל דני קרפל, שישמש עורך התוכנית והכותב הראשי. מאחורי קרפל שורה של הצלחות בטלוויזיה ובתיאטרון, בהן 'קצרים' ו'פלטפוס'. 

מי שתערוך ותפיק את הרצועה עושה זאת כבר יותר מ־15 שנה: מאירה פרץ, מוותיקות המפיקות ברדיו, העורכת גם את התוכניות של איריס קול, רז שכניק ועוד.

נותר לקוות שהמציאות תאפשר לנו גם לחייך, וכמה שיותר. אנחנו נעשה צעד לכיוון, ונקווה שהעולם יחייך אלינו בחזרה - וכמובן, גם אתם.

'שניים עד ארבע' עם רון שלום ויואב כהן - מתחילים ב־19 במאי.

08/05/2024

יואב כהן, דני קרפל ורון שלום | צילום: 103fm