גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
322

"איך יכול להיות שבמלחמה הכי צודקת איבדנו את העולם?"

ח"כ אביגדור ליברמן (ישראל ביתנו) ביקר את התנהלות מדינת ישראל בזירה העולמית: "תבוסה מדינית במישור הדמוקרטי"• על הקבינט המדיני: "אין תהליך קבלת החלטות, לא יודעים לנהל מלחמות חוץ ממלחמות היהודים"


יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן שוחח עם גדי נס ב-104.5fm על מצב ישראל בעולם בצל מלחמה 'חרבות ברזל', המצב הביטחוני בצפון.

כשנשאל על התנהלות רה"מ, בנימין נתניהו, השיב: "הבטחות הרבה- מעשים פער עצום", והמשיך: "אין תהליך קבלת החלטות, הם לא יודעים לקבל החלטות המלחמה הזו גדול על הממשלה הזו. לא יודעים לנהל מלחמות חוץ ממלחמות היהודים".

עוד ביקר: "כרגע המצב בלתי מתקבל על הדעת, איך יכול להיות במלחמה הכי צודקת איבדנו את העולם", הוסיף: "תבוסה מדינית במישור הדמוקרטי".

ח"כ ליברמן התייחס למצב בצפון ולרצועת הביטחון שעברה לתוך ישראל ואמר: "פועלים בניגוד לכל תורת לחימה של צה"ל". עוד אמר:"הפכנו לשק איגרוף -תוקפים אותנו כל מיני מליציות בכפכפים".

ליברמן ביקר בחריפות את התנהלות הקבינט המדיני-ביטחוני ומי שעומד בראשו, שמקבל ראש הממשלה נתניהו: "איש לא כשיר למלא את התפקיד, לא מסוגל למלא את האתגר, איך אתה יכול לקבל החלטות אם אף אחד בקבינט לא מדבר עם אף אחד".

22/05/2024

צילום: הדס פרוש/פלאש90