יוסי מזרחי
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
217

"הכי כואב לי שחוזרים לפוליטיקה של ה-6 באוקטובר"

אלי אלבג, ביתו לירי חטופה בעזה, על הנסיונות לשכנע את חברי הכנסת להגיע לעסקת שחרור: "יש כאלה שאנחנו לא הולכים אליהם, אין עם מי לדבר כמו בן גביר הוא ילדותי וחסר משמעות" • "בז לכל השרים שמתנגדים לעסקה"


אלי אלבג, שבתו לירי נחטפה לעזה ב-7 באוקטובר, שוחח עם יוסי מזרחי ב-104.5fm על הפגישה הטעונה שהתקיימה אתמול (ד') בכנסת בין הורי התצפיתניות לבין חברי כנסת מהקואליציה ומהאופוזיציה.

בפתח השיחה שיתף האב בתחושותיו: "אני שואל את עצמי מה עוד אפשר לעשות שלא עשיתי?", המשיך, "מן הסתם אנחנו לא עובדים בתקופה הזו, אתמול היינו בכנסת מהבוקר עד הערב".

כשנשאל האם יש טעם בלדבר עם חברי הכנסת ,השיב: "יש כאלה שאנחנו לא הולכים אליהם, לא נפגשים איתם כי אין עם מי לדבר כמו בן גביר, הוא ילדותי, חסר משמעות, לא מבין בכלל איך הוא שר בממשלה". הוסיף: "אני בז לכל השרים שמתנגדים לעסקה".

בהמשך השיחה אלבג ביקש לשכנע את המתנגדים לעסקה לשנות את דעתם, וטען: "רוצים מהציבור שיבין את המצב לא רק של החטופים, של חיילים שנהרגים כל יום, העקורים מבית שלא יודעים מה יהיה איתם, תחבר את כל זה ביחד ותגיד איזה ביטחון יש פה במדינה? איזה עתיד יש למדינה?" 

בסיום דבריו אמר: "הכי כואב לי שחוזרים לפוליטיקה של ה-6 באוקטובר".

30/05/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90