גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
279

"הבעיה לא בכוח הצבאי שלנו, בחוסר האמון בהנהגה"

ח"כ רם בן ברק (יש עתיד) על רה"מ נתניהו: "צריך להחליף אותו וזה יותר חשוב מהסיכון של לצאת לבחירות" • על דברי יאיר כץ: "יש לנו יכולות שעוד לא חשפנו אותן"


יו"ר ועדת חוץ וביטחון לשעבר, ח"כ רם בן ברק (יש עתיד) שוחח עם גדי נס ב104.5fm על האיומים של משלחת האו"ם של איראן שישראל תושמד אם תתקוף בלבנון, הסרטונים של חיזבאללה והאיומים לפגוע ביעדים אסטרטגיים בישראל לרבות במפרץ חיפה, דבריו של יאיר כץ, יו״ר ועד עובדים תעשייה אווירית, שחשף באירוע שבת תרבות ביהוד-מונוסון כי לישראל יש נשק שובר שוויון. 

בפתח השיחה אמר ח"כ בן ברק: "לא צריך להיבהל מהאיומים ישראל חזקה ויודעת להשיב מלחמה נגד כל מי שייצא נגדנו" המשיך, "אם לא נגיע להסכם נשיב את תושבי הצפון לבתיהם במלחמה. יש לנו צבא חזק ויכולות - מקווה שלא נזדקק להן".

עוד אמר בן ברק: "הבעיה היא לא בכוח הצבאי שלנו, בחוסר האמון של התושבים בהנהגה. לכן אני חושב שהכי חשוב לעשות מהלכים שיחזירו את אמון העם בההנהגה". סיכם: "לכן אנחנו דורשים בחירות עכשיו".

עוד ציין כי "יש כאן חוסר אמון מוחלט בראש ממשלה ובממשלה, ולכן צריך להחליף אותו וזה יותר חשוב מהסיכון של לצאת לבחירות".

על דברי יאיר כ"ץ השיב ח"כ רם בן ברק: "לא דובר שלו. אנחנו רחוקים מאוד. יש לנו צבא קונבנציונלי מאוד חזק, יש לנו יכולות שעוד לא חשפנו אותן".

30/06/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90