גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
137

"גלנט מזמן היה צריך ללכת הביתה"

ח"כ אביחי בוארון (ליכוד) בביקורת על שר ביטחון, יואב גלנט: "מאתרג את הצבא ומונע ממנו לעבור אתחול מחדש של מערכות הפיקוד הבכיר" • על עסקת החטופים: "חושב שאנחנו צריכים למשוך ככל יכולתנו לשחרור כל החטופים"


ח"כ אביחי בוארון (ליכוד) שוחח עם יוני הללי ב-104.5fm על המכתב שנשלח לרה"מ ביום שישי האחרון מטעם חברי הכנסת: קטי שיטרית, טלי גוטליב, אריאל קלנר ואושר שקלים, שטוענים שיש לפטר את שר הביטחון, יואב גלנט, את הרמטכ"ל, הרצי הלוי, ודובר צה"ל, תת אלוף דניאל הגרי.

בפתח השיחה התייחס לעסקת החטופים הנרקמת:  "מעבר למה שמתפרסם אף אחד לא ממש בקיא בפרטי העסקה ובאיזה שלב אנחנו נמצאים. מדובר בהסכם שבו צהל מתעתד לשפר עמדות לאחור על מנת לקבל עוד כמה עשרות חטופים, זה בשלב הראשון, בשלב השני זה כניסה למשא ומתן". הוסיף: "חושב שאנחנו צריכים למשוך ככל יכולתנו לשחרור של כל החטופים".

בהמשך השיחה נשאל לגבי אותו מכתב הקורא לפטר את שר הביטחון, הרמטכ"ל ודובר צה"ל ובוארון השיב: "גלנט מזמן היה צריך ללכת הביתה, מכמה סיבות. סיבה אחת היא שהוא פועל בניגוד לקואליציה בסוגייה חשובה מאוד (הרפורמה המשפטית). הסיבה השנייה היא שעכשיו אנחנו רואים אדם, יקר לליבי, שמאתרג את הצבא ומונע ממנו לעבור איתחול מחדש של מערכות הפיקוד הבכיר".

07/07/2024

צילום: דוברות הכנסת