גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
67

"משהו רע קורה בפרקליטות ובבתי המשפט, שלא יתפלאו שיש כירסום באמון בהם ובתפקידם"

ח"כ קטי שיטרית (הליכוד) על הנחקרים בחשד למעורבות בפרשת "רצח" מחבל הנוח'בה: "להפוך את הבחור לרוצח - פשוט בגידה" • על המכתב לרה"מ הקורא לפטר את גלנט: "ביקשתי להסיר את חתימתי, לא מפטרת - משאירה לרה"מ"


ח"כ קטי שטרית (הליכוד) שוחחה עם גדי נס ב-104.5fm על העימותים בממשלה בין נתניהו לגלנט והמכתב ששלחה יחד עם עוד ארבעה חברי כנסת מטעם הליכוד שקורא לפטר את שר הביטחון, הרמטכ"ל ודובר צה"ל.

בפתח השיחה התייחסה ח"כ שיטרית למכתב ששלחה יחד עם חברי הכנסת טלי גוטליב, אריאל קלנר ואושר שקלים, בישקה להבהיר: "לצערי המכתב שנשלח, ביקשתי להסיר את חתימתי, אני לא מפטרת או ממנה אני משאירה את זה לראש הממשלה. ההתייחתסות במכתב צריכה להיות למחדלים של ה-7 באוקטובר ולכן הדרג הצבאי צריך להבין שמי שאחראי למחדל לא יכול להישאר בתפקידו".

כשנשאלה על פרשת הנחקרים בחשד למעורבות בפרשת "רצח" מחבל הנוח'בה שחדר לישראל ב-7 אמרה:"משהו רע קורה בפרקליטות ובבתי המשפט, שלא יתפלאו אח"כ שיש כירסום באמון בהם ובתפקידם".

עוד טענה: "לא הגיוני שחבר'ה צעירים שביוזמתם טסו לדרום להילחם כשלא היו כוחות צה"ל שם ונלחמו במה שהיה להם, מה שאני גאה בהם שהם אומרים 'לא מתחרטים לרגע שהצלנו חיים', ואנחנו מנסים למצוא חן בעיניי מי?", הוסיפה: "להפוך את הבחור הזה לרוצח- זה פשוט בגידה".

ובסיום דבריה אמרה: "לוחמים רבים נהרגים, אם הוא היה נהרג אז היו קוראים לו גיבור?"

08/07/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90