גדי נס
facebook gplus twitter whatsupp קוד הטמע באתר אחר
83

"השופרות טוענים שאין עמידה לדין של מחבלי נוח'בה - היועמש"ית אמרה שזו החלטה של המערכת המדינית"

ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו) על העמדה לדין בגין רצח מחבל הנוח'בה: "מי שזרק אותם מכל המדרגות זה השופטת בבית משפט השלום ולאחר מכן בבית משפט מחוזי"


ח"כ יוליה מלינובסקי (ישראל ביתנו) שוחחה עם גדי נס ב-104.5fm על החוק שלה להגדיר את אונר"א כארגון טרור שיעלה בוועדת חוץ וביטחון מחר (שלישי).

בפתח השיחה התייחסה ח"כ מלינובסקי לעסקת שחרור החטופים ואמרה: "התמונה לא בהירה בכלל וכל דיבור מאנשים שלא יודעים, ואני ביניהם, עלול לפגוע בעסקה וגם בשלומם של החטופים. מפאת רגישות הנושא בתקופה כל כך רגישה מעדיפה שלא להתבטא בנושא. אבל חשוב לי להגיד שחטופים חייבים לחזור".

בהמשך השיחה נשאלה לגבי הנחקרים בחשד למעורבות בפרשת "רצח" מחבל הנוחבה שחדר לישראל ב-7 באוקטובר, והשיבה: "היו הרבה אזרחים טובים, שכשההנהגה לא תיפקדה, והיא לא תיפקדה, שהלכו והגנו על המדינה", עוד אמרה: "מי שזרק אותם מכל המדרגות זה השופטת בבית משפט השלום ולאחר מכן בבית משפט מחוזי - יש שופטים בישראל".

עוד הוסיפה: "אני שומעת את כל השופרות טוענים שאין עמידה לדין של נוח'בה - היועמש"ית אמרה שזו החלטה של המערכת המדינית - חייבת להגיד בצורה נחרצת שמי שאחראי לזה תשעה חודשים אחר ה-7 - באוקטובר זה הנהגת מדינת ישראל".

08/07/2024

צילום: יונתן זינדל/פלאש90