זהבי עצבני

עם נתן זהבי
ראשון ושני ב-12:00
"אנשים, תפסיקו להסתכל בטלפון כשאתם על ההגה"
מאז תחילת השנה: 300 בני אדם נהרגו בתאונות דרכים קטלניות • נתן זהבי הגיב לנתון בכאב ובדאגה: "זאת מכה נוראית, צריך לטפל בה בענישה דרסטית"
25/10/2021
זהבי: "כל מקרה של רצח הוא לא קשור לגזע, דת ומין"
המאזין על האלימות במגזר הערבי: "התרבות שלהם אלימה - במגזר היהודי יש אלפים עם נשק, חלקם חיילים קרביים, ואנחנו לא רואים אלימות כזאת"
25/10/2021
מה קרה לוויז?
ללא אפליקציה, מאבדים כיוון
המאזין טען: "אני נהג מונית ובחצי שנה האחרונה אני שם לב שהוויז כבר לא מעודכן" • נתן זהבי חשף: "אני לא נוהג ומעולם לא היה לי וויז"
25/10/2021
פינת הפקסים
"פצע שנשאר למשפחות לעולמים"
בעקבות הפתיח של זהבי, המאזינים שלחו פקסים כואבים בהם סיפרו על האנשים היקרים להם שנהרגו בתאונות דרכים • המגיש: "בבקשה, סעו לאט" • פינת הפקסים
25/10/2021
צילום ארכיון (למצולמים אין קשר לנאמר)
זהבי: "אין פה שום דבר מעבר לפוליטיקה"
המאזין, אב לבן ששירת ביוֹ"ש: "החיילים לא מקבלים שום תגמול על העבודה הקשה שהם עושים, אני לא מבין מי שמפגין מולם - הם שם כי הם צריכים"
25/10/2021
צילום ארכיון (למצולם אין קשר לנאמר)
ערב שכולו שערים
המאזין התייחס למשחקי הכדורגל המרהיבים שהתקיימו אמש (א') ושאל את מגיש התוכנית מה הוא חושב עליהם • זהבי השיב: "לא הבנתי, אתה עושה לי מבחן?"
25/10/2021
מירי רגב
"מירי רגב לא זוכרת בכמה קולות עבר חוק הלאום"
המאזין: "כשאני מקשיב לה, אני חושב שיש לי אולי בעיות הבנה" • נתן זהבי: "הדברים שהיא אומרת מצדיקים בדיקה מעמיקה, כדי לראות מאיפה הם יוצאים"
25/10/2021
הרב מאיר כהנא
כהנא, הדור הבא?
נתן זהבי עם כותרות היום: "מאות הגיעו לטקס לזכרו של הרב כהנא ותורתו הגזענית עדיין חייה - ביניהם, איך שלא? גם התלמיד המצטיין, איתמר בן גביר"
25/10/2021
זהבי: "כשאתה מוריד 20 פושעים, מגיעים עוד 50 במקומם"
המאזין: "הפשע במגזר הערבי הפך לסכנה אסטרטגית - צריכים לערב את הצבא ולהפעיל כוח חזק" • המגיש: "פשיעה היא פשיעה היא פשיעה, בכל המגזרים"
25/10/2021
איילת שקד
"כבר אין לנו מנהיגות נשית בימין"
המאזינה: "איילת שקד באמת חושבת שמאמינים לה כשהיא מדברת? היא מספרת שהיא באמת רצתה ממשלת ימין, אבל לא הייתה ברירה - זה לא נכון"
25/10/2021
זהבה גלאון
האם זאת לא הסתה?
המאזין ציטט את הטור שפרסמה זהבה גלאון נגד הימין בו כתבה: "חתיכת בהמה גזענית; לך, לפני שנטפל בך" • זהבי: "כל מילה בסלע"
25/10/2021
זהבי: "לא יהיה שלום לעולם"
המאזין: "שתי מדינות לשני עמים - בוא נגיד והדבר הזה קורה, איך ההסכם יראה?" • המגיש: "אני לא יכול לדבר על דברים שאין סיכוי שיקרו"
25/10/2021
צילום ארכיון (למצולם אין קשר לנאמר)
"אני מרגיש שאני חי במדינה פלסטינית"
המאזין: "לפני 3 חודשים דיברתי איתך ואמרתי 'מזל טוב על הקמת מדינה פלסטינית', אני לא נביא - אבל צדקתי" • כיצד השיב נתן זהבי?
25/10/2021
'חוק נתניהו' של גדעון סער
פרסונלי או לא פרסונלי?
המאזינה על 'חוק נתניהו' של השר גדעון סער: "אני לא מבינה על מה המלחמה ולמה אומרים שזה חוק אישי" • כיצד השיב נתן זהבי?
25/10/2021
זהבי עצבני
"יש סכנה להסתובב ברחובות הערים"
אתמול (ש') נרצח אדם ביריות לאור היום בנמל יפו • זהבי עם מסר לרה"מ: "השימוש בנשק מגיע לדרגה שבה אם בנט לא יתעשת, זה ייגמר הרבה יותר רע"
24/10/2021
עוד קטעים

  צרו קשר עם 'זהבי עצבני'

אביר המסכנים והעזובים ומגן הקשישים והגלמודים - נתן זהבי, העצבני שהקדיש את חייו כדי להילחם את מלחמתם של חסרי הקול, משוחח מידי יום עם מאזינים על עניינים ברומו של עולם והשיחות, איך לומר, לעיתים מגיעות לטונים גבוהים. האיש שלא מפחד להגיד כל מה שהוא חושב ולהביע את דעתו בכל נושא ועניין, מחכה לשמוע אתכם. חושבים שאתם מסוגלים להתמודד איתו?

יש לנו מה להגיד על נתן זהבי:

זהבי החל את דרכו בתקשורת בגיל חמש עשרה כצלם עיתונות וככתב לענייני כדורגל. שנתיים אחר כך החל לעבוד בשבועון העולם הזה אולם מאוחר יותר נחשד בהצתת מערכת העיתון. זהבי היה פעיל במספר תנועות נוער ובהפגנות למען אחווה יהודית - ערבית. זהבי, בעל 'השכלה ים תיכונית' לפי הגדרתו שלו, הסתבך בצעירותו מספר פעמים עם רשויות החוק: בגיל עשרים נשפט בארצות הברית, על תקיפת מנהיג המפלגה הניאו-נאצית ג'ורג' רוקוול. שנתיים אחר כך נעצר לאחר שנפגש כעיתונאי עם אנשי פת"ח בבולגריה, פעולה שהייתה אסורה על פי חוק באותם ימים. 

בשנת 1972 נעצר בפרנקפורט כחשוד בשוד יהלומים, אך מאוחר יותר שוחרר מחוסר ראיות. לימים סיפר בראיון עיתונאי שכשישב במעצר בגרמניה גמלה בליבו ההחלטה לעזוב את הפשע. מאוחר יותר התגורר בדרום סיני ושימש כתב גלי צה"ל בדרום. לאחר חתימת הסכם השלום עם מצרים, היה זהבי ממפוני הישוב אופירה. אחר כך היה בעל טור בעיתון 'ידיעות אחרונות', עורך הירחון 'מוניטין פנטהאוז', ומשנת 1992 כותב טור קבוע ב'מעריב'. בשנת 1995 יצא לאור ספרו 'על גדות הביוב' ובו סיפורים אישיים על העולם התחתון התל אביבי. בנוסף לפעילות עיתונאית, שיחק זהבי במספר סרטים ישראליים וביניהם 'מציצים', 'שורו', 'כחול עמוק', 'עפולה אקספרס', 'הערב סרט', 'האח של דריקס', 'מר באום' ועוד. זהבי הוא חתן פרס סוקולוב לעיתונות בנושא חברה לשנת 2000.