זהבי עצבני

עם נתן זהבי
ראשון ושני ב-12:00
נתן זהבי
"עד לאן יכולים בני האדם להתדרדר?"
זהבי הזדעזע נוכח העובדה שנהג מונית שהורשע בביצוע מעשים מגונים בקשישה חולת אלצהיימר, קיבל 15 חודשי מאסר בלבד: "אחת הפרשיות המזעזעות בארץ"
01/06/2020
בנימין נתניהו ונתן זהבי
"אולי נתניהו רוצה להוציא מהמדינה ירושה לאבנר ויאיר"
מדוע ביקש רה"מ נתניהו לגייס 10 מיליון ש' לייצוגו המשפטי? • זהבי למאזינה: "אם ועדת ההיתרים תאשר את ההלוואה, אני אכעס לא פחות ממך"
01/06/2020
בדיקות לגילוי קורונה
העם צועד על בדיקותיו?
המאזין תהה האם ניתן לערוך בדיקות קורונה לכל אזרחי המדינה, מגדול ועד קטן • זהבי לא היה כל כך בטוח: הבדיקות לא מדויקות ב-100%
01/06/2020
פינת הפקסים
נסיעה באוטובוסים - סכנת הדבקה
המאזין חשש להידבק בקורונה באוטובוס • וגם: על הריגתו של ג'ורג' פלויד שהובילה למהומות בארה"ב • את מי הזמין זהבי לצלחת חומוס? • פינת הפקסים
01/06/2020
נתן זהבי
שלום אלוהים, מדבר זהבי
המאזינה שציטטה מספרי התורה ופצחה בפיוטים, סיפרה כמה חשוב לאל להפסיק עם השנאה • זהבי ביקש שתפתור לו סוגיה: "יש לך קשר ישיר לקדוש ברוך הוא?"
01/06/2020
מחאת הנכים
ציבור הנכים זקוק לסיוע
המאזינה סיפרה על הפגנת הנכים אתמול, ושאלה מי יסייע להם • זהבי הסביר: "המילה של פרץ ושמולי לא שווה לחצי מנת פלאפל"
01/06/2020
זהבי כבר לא עצבני?
מדוע ביקש המאזין בשיחתו עם זהבי, לשנות את שם התוכנית לרגוע יותר? • נתן זהבי הבטיח לשקול את ההצעה בחיוב
01/06/2020
משפט ראש הממשלה בנימין נתניהו
המאזינה: "אנחנו עם מזוכיסטי"
"מבטיחים ומבטיחים, ולא מקיימים": המאזינה התקשתה להבין מדוע רה"מ ובכירי הממשלה אמרו שייתנו סיוע לעצמאים, אך לא כך היה הדבר
01/06/2020
בני גנץ
הבטחות שווא?
המאזין ביקר בחריפות את רה"מ החליפי ושר הביטחון בני גנץ, שלטענתו הבטיח לשפר את מצבה של ישראל, אך במקום - הפר הבטחות • האם זהבי הסכים?
01/06/2020
נתן זהבי
"ילדים טובעים למוות - ואתם אשמים"
טביעתם של ילדים קטנים מטביעה ומשכחה ברכב הרגיזו את זהבי, שקרא בכאב להורים: "אל תסירו את עיניכם לרגע, הם טובעים תוך שניות ונחנקים למוות"
01/06/2020
רופאים בבית חולים
זקוק לעזרה
המאזין ביקש מזהבי לסייע לו בטיפול בבעיה הרפואית ממנה הוא סובל • זהבי: "אם מישהו מקשיב לתוכנית ויכול לעזור, אנא נסו לעזור לבחור"
01/06/2020
הפגנות נגד רצח נשים
לא רק רצח נשים?
המאזין ביקש להתייחס לסוגיית רצח הנשים, והסביר מדוע יש להעלות גם את רצח הגברים לתודעה הציבורית • מה חשב זהבי על דבריו של המאזין?
01/06/2020
משטרת ישראל
אלימות בחסות המשטרה
המאזין סבור כי משטרת ישראל לוקחת את החוק לידיים ונוקטת בצעדים אלימים כלפי אזרחי המדינה • זהבי: "כאלה שוטרים צריכים להעיף"
01/06/2020
צה"ל, למצולמים אין קשר לנאמר
דרוש פיקוח
המאזין, בקרוב חייל משוחרר, ביקר בחריפות את התנהלות צה"ל: "איך אנו מצפים כחברה, שההתנהגות הזאת בצבא לא תקרין על מצבנו כלפי חוץ?"
01/06/2020
הגיעה עת אופטימיות
מה עם קצת טוב? • המאזין סיפר על הארגון בו הוא מתנדב, וביקש מזהבי להיות אופטימי יותר לגבי עתיד המדינה • האם זה עזר?
01/06/2020
ישראל כ"ץ
התוכנית הכלכלית, הגרסה הסינית
המאזין ניסה לקחת את כובעו של ישראל כ"ץ כשר האוצר, והציע את המתווה הכלכלי המשופר • האם היא יכולה לעבוד במציאות?
01/06/2020
עוד קטעים

  צרו קשר עם 'זהבי עצבני'

אביר המסכנים והעזובים ומגן הקשישים והגלמודים - נתן זהבי, העצבני שהקדיש את חייו כדי להילחם את מלחמתם של חסרי הקול, משוחח מידי יום עם מאזינים על עניינים ברומו של עולם והשיחות, איך לומר, לעיתים מגיעות לטונים גבוהים. האיש שלא מפחד להגיד כל מה שהוא חושב ולהביע את דעתו בכל נושא ועניין, מחכה לשמוע אתכם. חושבים שאתם מסוגלים להתמודד איתו?

יש לנו מה להגיד על נתן זהבי:

זהבי החל את דרכו בתקשורת בגיל חמש עשרה כצלם עיתונות וככתב לענייני כדורגל. שנתיים אחר כך החל לעבוד בשבועון העולם הזה אולם מאוחר יותר נחשד בהצתת מערכת העיתון. זהבי היה פעיל במספר תנועות נוער ובהפגנות למען אחווה יהודית - ערבית. זהבי, בעל 'השכלה ים תיכונית' לפי הגדרתו שלו, הסתבך בצעירותו מספר פעמים עם רשויות החוק: בגיל עשרים נשפט בארצות הברית, על תקיפת מנהיג המפלגה הניאו-נאצית ג'ורג' רוקוול. שנתיים אחר כך נעצר לאחר שנפגש כעיתונאי עם אנשי פת"ח בבולגריה, פעולה שהייתה אסורה על פי חוק באותם ימים. 

בשנת 1972 נעצר בפרנקפורט כחשוד בשוד יהלומים, אך מאוחר יותר שוחרר מחוסר ראיות. לימים סיפר בראיון עיתונאי שכשישב במעצר בגרמניה גמלה בליבו ההחלטה לעזוב את הפשע. מאוחר יותר התגורר בדרום סיני ושימש כתב גלי צה"ל בדרום. לאחר חתימת הסכם השלום עם מצרים, היה זהבי ממפוני הישוב אופירה. אחר כך היה בעל טור בעיתון 'ידיעות אחרונות', עורך הירחון 'מוניטין פנטהאוז', ומשנת 1992 כותב טור קבוע ב'מעריב'. בשנת 1995 יצא לאור ספרו 'על גדות הביוב' ובו סיפורים אישיים על העולם התחתון התל אביבי. בנוסף לפעילות עיתונאית, שיחק זהבי במספר סרטים ישראליים וביניהם 'מציצים', 'שורו', 'כחול עמוק', 'עפולה אקספרס', 'הערב סרט', 'האח של דריקס', 'מר באום' ועוד. זהבי הוא חתן פרס סוקולוב לעיתונות בנושא חברה לשנת 2000.