זהבי עצבני

עם נתן זהבי
ראשון ושני ב-12:00
"סליחה אדוני רה"מ, אתה יוצא טמבל"
נפתלי בנט המליץ לישראלים להימנע מטיסות לחו"ל, אבל זה לא מנע מרעייתו וילדיו להמריא לחופשה • זהבי בתגובה: "הסיפור הזה היה יכול להיחסך ממנו"
02/12/2021
קנאביס רפואי
ארזת לבד?
המאזין ביקש לשאול: "אני צורך קנאביס רפואי ויודע שלא אוכל לטוס לחו"ל; אם יש לי אישור של משרד הבריאות זה לא תופס במדינות אחרות?"
02/12/2021
קורונה
מאזין שחלה בזן החדש של הקורונה: "ממש פחדתי"
המאזין, רופא במקצועו, ביקש מהמאזינים לגשת ולהתחסן, ואמר: "אני יודע שבגלל שעשיתי 3 חיסונים אני עברתי את זה עם מינימום סימפטומים"
02/12/2021
נתן זהבי
"למה בדרום יורים על אזרחים בכבישים?"
"עניבת החנק של הטרור מתהדקת סביב צווארה של מדינת ישראל - אנחנו בסכנה אמיתית" • פינת הפקסים
02/12/2021
מוסקטר וחצי
באופן מפתיע המאזין צחי לה מוסקיטר הוסיף לעצמו את הכינוי 'וחצי', וזהבי ניסה להבין למה • וגם: האם אנחנו עומדים לפני הסכם שלום עם איראן?
02/12/2021
קשישה כואבת
"אנשים שלא מתחסנים לא חושבים על הזולת"
המאזינה בת ה־70 חלתה בקורונה וסיפרה: "אם לא הייתי מחוסנת סביר להניח שהייתי מגיעה לבית חולים; אני לא מסוגלת לקום מהמיטה למרפסת. זה פשוט נורא"
02/12/2021
מי זוכר את פועלי הבניין?
בתוך 4 שנים נהרגו באתרים של 'אלקטרה בנייה' 10 פועלי בניין, אבל איש לא עמד לדין • נתן זהבי ביקש להניח זרקור על כל אותם הפועלים השקופים שנשכחו
02/12/2021
דגל ישראל
ולתפארת מדינת ישראל?
המאזינה נולדה בשנת 1936 וסיפרה שהיא נכחה באירועים הכי חשובים מקום המדינה • אז למה היא זועמת על המצב כרגע?
02/12/2021
קורונה
"רוצה לדעת כמה מהמתים מהקורונה היו מחוסנים"
המאבק בקורונה: המאזין מרגיש שהוא לא מקבל נתונים מדויקים סביב התפשטות הנגיף בארץ • עוד הוסיף: "הרופאים יודעים הכל וחייבים לתת לנו נתונים"
02/12/2021
עוגה
אם אין לחם תאכלו עוגות
המאזין השווה בין שרה נתניהו לגילת בנט, ואמר: "יש אישה שמכינה עוגות, ויש כאלה ששולחים לה עוגות" • כיצד זהבי הגיב לדבריו?
02/12/2021
"אשתי אמרה לי שהיא רוצה להתאבד"
המאזין זועם על מצבם של חולי הנפש בישראל: "הגענו למיון, אבל אמרו לי שאנחנו צריכים ללכת הביתה כי אין מקום במחלקה. זה עינוי בשבילי"
02/12/2021
אי אפשר לכבס את זה
המאזינה נתנה את פרטי האשראי שלה לחברת מכונות כביסה, אבל במשך שנה שלמה לא שלחו לה דבר • כשהיא הזהירה את הציבור בפייסבוק חסמו את החשבון שלה
02/12/2021
נתן הצדיק, זכותו תגן עלינו
המאזין פנה לנתן זהבי, ואמר: "אתה צדיק, אתה מגן החלשים, אני רוצה שתברך אותי" • את תגובתו המפתיעה של זהבי אתם לא תרצו לפספס
02/12/2021
משטרה
מדינת משטרה?
המאזין זעם על תפקודה של משטרת ישראל: "לאן הולך כל הכסף? יש להם תקציב והמדינה שלנו נמצאת במצב מזעזע"
02/12/2021
זהבי עצבני
נתן זהבי
איך אפשר להגיד לא למיס יוניברס?
נתן זהבי מתח ביקורת חריפה על החלטת הממשלה לסגור את גבולות המדינה לכולם, חוץ מהמשתתפות בתחרות: "כשמגיעה מלכת יופי של הוואי, כל הנתב"ג מהופנט"
29/11/2021
עוד קטעים

  צרו קשר עם 'זהבי עצבני'

אביר המסכנים והעזובים ומגן הקשישים והגלמודים - נתן זהבי, העצבני שהקדיש את חייו כדי להילחם את מלחמתם של חסרי הקול, משוחח מידי יום עם מאזינים על עניינים ברומו של עולם והשיחות, איך לומר, לעיתים מגיעות לטונים גבוהים. האיש שלא מפחד להגיד כל מה שהוא חושב ולהביע את דעתו בכל נושא ועניין, מחכה לשמוע אתכם. חושבים שאתם מסוגלים להתמודד איתו?

יש לנו מה להגיד על נתן זהבי:

זהבי החל את דרכו בתקשורת בגיל חמש עשרה כצלם עיתונות וככתב לענייני כדורגל. שנתיים אחר כך החל לעבוד בשבועון העולם הזה אולם מאוחר יותר נחשד בהצתת מערכת העיתון. זהבי היה פעיל במספר תנועות נוער ובהפגנות למען אחווה יהודית - ערבית. זהבי, בעל 'השכלה ים תיכונית' לפי הגדרתו שלו, הסתבך בצעירותו מספר פעמים עם רשויות החוק: בגיל עשרים נשפט בארצות הברית, על תקיפת מנהיג המפלגה הניאו-נאצית ג'ורג' רוקוול. שנתיים אחר כך נעצר לאחר שנפגש כעיתונאי עם אנשי פת"ח בבולגריה, פעולה שהייתה אסורה על פי חוק באותם ימים. 

בשנת 1972 נעצר בפרנקפורט כחשוד בשוד יהלומים, אך מאוחר יותר שוחרר מחוסר ראיות. לימים סיפר בראיון עיתונאי שכשישב במעצר בגרמניה גמלה בליבו ההחלטה לעזוב את הפשע. מאוחר יותר התגורר בדרום סיני ושימש כתב גלי צה"ל בדרום. לאחר חתימת הסכם השלום עם מצרים, היה זהבי ממפוני הישוב אופירה. אחר כך היה בעל טור בעיתון 'ידיעות אחרונות', עורך הירחון 'מוניטין פנטהאוז', ומשנת 1992 כותב טור קבוע ב'מעריב'. בשנת 1995 יצא לאור ספרו 'על גדות הביוב' ובו סיפורים אישיים על העולם התחתון התל אביבי. בנוסף לפעילות עיתונאית, שיחק זהבי במספר סרטים ישראליים וביניהם 'מציצים', 'שורו', 'כחול עמוק', 'עפולה אקספרס', 'הערב סרט', 'האח של דריקס', 'מר באום' ועוד. זהבי הוא חתן פרס סוקולוב לעיתונות בנושא חברה לשנת 2000.