זהבי עצבני

עם נתן זהבי
ראשון ושני ב-12:00
נתן זהבי
"ימים קשים עוברים על ראש ממשלתנו נתניהו"
נתן זהבי בעקבות המו"מ המתמשך בגוש השינוי: "לנתניהו, לזוגתו ולבנו יהיה קשה לארוז חפצים ולעזוב את בלפור אחרי שנים רבות"
10/05/2021
מאזין: "מי המטומטם שיושב באוצר?"
מאזין: "מי המטומטם שיושב באוצר?"
המאזין הצטרף למחאת הרופאים ששובתים היום (ב') בעקבות כוונת משרד האוצר לקצץ 600 תקנים שניתנו במהלך הקורונה: "כאילו שלפני כן לא היה עומס"
10/05/2021
האסון בהר מירון
שחיתות בפסגת הר מירון
המאזין דורש צדק בעקבות האסון בהר מירון שגבה חייהם של 45 בני אדם: "האסון במירון - חותמת של שחיתות. כל הרבנים ויפי הנפש למיניהם ברחו"
10/05/2021
נתן זהבי הקריא את הפקסים שלכם
ירושלים בוערת
האם האשם במהומות על הר הבית הוא ח"כ איתמר בן גביר? • נתן זהבי הקריא את הפקסים שלכם
10/05/2021
לא באותו דף. זהבי
מהיום אימרו: דף המסמרים
המאזין, מצביע ליכוד, לא קיבל את טענת זהבי שהוא קורא מתוך "דף המסמרים" (כן, קראתם נכון) • זהבי: "תמשיך ככה - תהיה חבר כנסת" • נסו לא לצחוק
10/05/2021
נתן זהבי
כבוד הרב זהבי
המאזינה סיפרה על זיקתה ליהדות והודיעה לנתן זהבי: "אתה הרב שלי" • כיצד הגיב זהבי לדבריה של המאזינה?
10/05/2021
ח"כ איתמר בן גביר
מה שקורה בירושלים
המאזין חושש מהמשך המהומות בירושלים: "אני מודאג ממה שיקרה בשעות הקרובות, אם האנשים של להב"ה ואיתמר בן גביר יכנסו להר הבית"
10/05/2021
מחאה למען נכי צה"ל
"למה היה צריך לחכות שסעידיאן ישרוף את עצמו?"
הממשלה אישרה את הרפורמה באגף השיקום ו-300 מיליון ש"ח יוקצו לטיפול בנכי צה"ל • נתן זהבי זעם: "למה לא עשיתם את זה קודם?"
10/05/2021
מאזין: "ממתי מצעד הדגלים זו פרובוקציה?"
זאת לא פרובוקציה
המאזין זועם על ההמלצה להגביל את מצעד הדגלים היום (ב') לאור המהומות בירושלים: "ממתי מצעד הדגלים זו פרובוקציה?"
10/05/2021
האם גם ליצמן יצטרף לממשלת השינוי?
אם תקום ממשלת שינוי
המאזינה מאמינה שאם גוש השינוי ירכיב ממשלה, במהרה יגיעו שותפים נוספים: "תוך שבוע ימים מפלגת יהדות התורה תתמוך בממשלה ותבקש להצטרף לקואליציה"
10/05/2021
מאזין: "גורמים פוליטיים דאגו לפורר את משטרת ישראל"
האנרכיה כבר כאן?
המאזין טען כי אנרכיה שוררת במדינת ישראל, ומתח ביקורת חריפה: "גורמים פוליטיים דאגו לפורר את משטרת ישראל ולהפוך אותה למשטרה פרטית"
10/05/2021
לא בועטים רחוק
לא בועטים רחוק
המאזין פסימי לגבי עתידו של הכדורגל הישראלי: "התרבות קלוקלת, ולכן הכדורגל בישראל לא יגיע לשום מקום"
10/05/2021
נתן זהבי
מיהו יהודי?
המאזין לא חושב שמי שאוכל מאכלים לא כשרים פוגע ביהדותו: "לא לפי זה ימדדו אם אתה יהודי טוב או רע"
10/05/2021
אימה בכבישי העיר
אימה בכבישי העיר
המאזין מודאג מרוכבי הקורקינטים החשמליים: "למה שלא ירכבו עם אפודים זוהרים?" • זהבי: "הם צריכים להוציא רישיון ולדעת את חוקי התנועה"
10/05/2021
ראש הממשלה בנימין נתניהו
הקולות של נתניהו
המאזינה סיפרה כי היא פגועה מהאנשים שהצביעו לבנימין נתניהו: "איך ממשיכים עם התחושה הקשה הזאת מול אנשים שנתנו קול לבן אדם הזה?"
10/05/2021
זהבי עצבני
עוד קטעים

  צרו קשר עם 'זהבי עצבני'

אביר המסכנים והעזובים ומגן הקשישים והגלמודים - נתן זהבי, העצבני שהקדיש את חייו כדי להילחם את מלחמתם של חסרי הקול, משוחח מידי יום עם מאזינים על עניינים ברומו של עולם והשיחות, איך לומר, לעיתים מגיעות לטונים גבוהים. האיש שלא מפחד להגיד כל מה שהוא חושב ולהביע את דעתו בכל נושא ועניין, מחכה לשמוע אתכם. חושבים שאתם מסוגלים להתמודד איתו?

יש לנו מה להגיד על נתן זהבי:

זהבי החל את דרכו בתקשורת בגיל חמש עשרה כצלם עיתונות וככתב לענייני כדורגל. שנתיים אחר כך החל לעבוד בשבועון העולם הזה אולם מאוחר יותר נחשד בהצתת מערכת העיתון. זהבי היה פעיל במספר תנועות נוער ובהפגנות למען אחווה יהודית - ערבית. זהבי, בעל 'השכלה ים תיכונית' לפי הגדרתו שלו, הסתבך בצעירותו מספר פעמים עם רשויות החוק: בגיל עשרים נשפט בארצות הברית, על תקיפת מנהיג המפלגה הניאו-נאצית ג'ורג' רוקוול. שנתיים אחר כך נעצר לאחר שנפגש כעיתונאי עם אנשי פת"ח בבולגריה, פעולה שהייתה אסורה על פי חוק באותם ימים. 

בשנת 1972 נעצר בפרנקפורט כחשוד בשוד יהלומים, אך מאוחר יותר שוחרר מחוסר ראיות. לימים סיפר בראיון עיתונאי שכשישב במעצר בגרמניה גמלה בליבו ההחלטה לעזוב את הפשע. מאוחר יותר התגורר בדרום סיני ושימש כתב גלי צה"ל בדרום. לאחר חתימת הסכם השלום עם מצרים, היה זהבי ממפוני הישוב אופירה. אחר כך היה בעל טור בעיתון 'ידיעות אחרונות', עורך הירחון 'מוניטין פנטהאוז', ומשנת 1992 כותב טור קבוע ב'מעריב'. בשנת 1995 יצא לאור ספרו 'על גדות הביוב' ובו סיפורים אישיים על העולם התחתון התל אביבי. בנוסף לפעילות עיתונאית, שיחק זהבי במספר סרטים ישראליים וביניהם 'מציצים', 'שורו', 'כחול עמוק', 'עפולה אקספרס', 'הערב סרט', 'האח של דריקס', 'מר באום' ועוד. זהבי הוא חתן פרס סוקולוב לעיתונות בנושא חברה לשנת 2000.