זהבי עצבני

עם נתן זהבי
ראשון ושני ב-12:00
זהבי עצבני
יו"ר הציונות הדתית בצלאל סמוטריץ'
הדברים של סמוטריץ'? "פח זבל"
השופטת בדימוס מרים נאור הלכה לעולמה בגיל 74 • דקות אחר ההודעה על מותה פרסם ח"כ בצלאל סמוטריץ' ביקורת במסווה של הספד • זהבי זעם על המעשה
24/01/2022
תיקי נתניהו - היה או לא היה?
היה או לא היה?
המאזין ביקש להתייחס לאמירה כי תפרו לנתניהו את התיקים: "שי ניצן לא יכול לקום בבוקר ולהחליט שיש תיק - זה צריך להתבסס על חקירות" • זהבי הגיב
24/01/2022
סל התרופות - סדר עדיפויות הוא שם המשחק
סדר עדיפויות הוא שם המשחק
המאזין על סל התרופות: "אנחנו סומכים על הוועדה שתיקח את הכסף ותחלק אותו נכון לתרופות מצילות חיים - איך אפשר להסביר שהכניסו טיפול לשינוי קול?"
24/01/2022
החזירו את הבנים
המאזין טען בכאב: "אי אפשר לדבר כל הזמן פוליטיקה ולשכוח את השבויים שלנו" • נתן זהבי הודה לו על כך שהוא מזכיר לו כמה ימים אברה מנגיסטו בעזה
24/01/2022
"זה מעגל לא גמור"
המאזין התייחס להתנהגותם של העבריינים: "כאשר הם בורחים למשטרה, יורים בהם ומאשימים את השוטרים" • זהבי הגיב לדבריו: "אין לזה סוף"
24/01/2022
דיי לאלימות
המאזין ביקש להתייחס לפשיעה בחברה הערבית: "אני לא יכול להבין את זה, זה בכל מקום" • זהבי: "מה תגיד כשאתה רואה הורים רוצחים את ילדיהם?"
24/01/2022
הגיע הזמן לחקר האמת
הגיע הזמן לחקר האמת
המאזין ביקש לדעת מה דעתו של המגיש בהקמת ועדת החקירה לפרשת הצוללות • זהבי השיב: "שמח מאוד - אתה לא חושב שהגיע הזמן שתשב ועדה ותוציא מסקנות?"
24/01/2022
אל תזלזלו בחמורים
אל תזלזלו בחמורים
המאזין התייחס לנושא שעלה בתוכניתו הקודמת של נתן, ואמר: "עושים עוול לחמור, זאת חיה חכמה מאוד" • זהבי הוסיף: "היא גם מביאה פרנסה להרבה אנשים"
24/01/2022
תעודת הבגרות זה מה שחשוב?
תעודת בגרות זה מה שחשוב?
המאזין ביקר את השכלת הדור הצעיר: "יש פה כשל אדיר של מערכת החינוך שהילדים האלו מסיימים 12 שנות לימוד" • זהבי הסכים עם אמירתו
24/01/2022
יאיר לפיד
זהבי: "תעודת בגרות זו תעודת עניות"
המאזין תקף: "איך ראש ממשלה יכול להיות אדם כמו יאיר לפיד בלי השכלה? זה התפקיד הכי קשה במדינה הזו" • זהבי: "גם לי אין השכלה - שיפטרו אותי?"
24/01/2022
כוחו של החשמל
המאזין התייחס לניתוק החשמל לבעלי חוב: "מה ההבדל בין ימים קרים לימים החמים? אנשים לא מתים מהיפותרמיה כל כך מהר" • זהבי תקף: "מה כואב לך?"
24/01/2022
"אדם צריך להישפט בבית המשפט"
"אדם צריך להישפט בבית המשפט"
המאזין תהה כיצד פרשות מסוימות מקבלות כותרות ומוגשים כתבי אישום, ואילו במקרים אחרים לא: "אסי עזר כן ואחרים לא?" • זהבי הביע את דעתו
24/01/2022
רואים את הסוף? חכו עם החגיגות
נתן זהבי החזיר את הרגליים לקרקע: "תחזיות אופטימיות לחוד ומציאות לחוד - אלפים ברחבי העולם נופחים את נשמתם ועושים דרכם האחרונה לבית הקברות"
24/01/2022
פינת הפקסים של נתן זהבי
בין פוליטיקה לרעידות אדמה
"ועדת החקירה לצוללות הוקמה למטרה פוליטית כדי להפוך את נתניהו לבוגד": טענה המאזינה • וכיצד הגיב זהבי לשאלת האזעקות של המאזין? • פינת הפקסים
24/01/2022
הלב רוצה לאירופה
הלב רוצה לאירופה
המאזין שיתף: "אפשר לטוס לחו"ל אם יש לך תו ירוק אבל כל מי שהיה בבידוד יש לו צו עיכוב יציאה מהארץ" • זהבי: "למה אתה לא הולך למשרד הבריאות?"
24/01/2022
עוד קטעים

  צרו קשר עם 'זהבי עצבני'

אביר המסכנים והעזובים ומגן הקשישים והגלמודים - נתן זהבי, העצבני שהקדיש את חייו כדי להילחם את מלחמתם של חסרי הקול, משוחח מידי יום עם מאזינים על עניינים ברומו של עולם והשיחות, איך לומר, לעיתים מגיעות לטונים גבוהים. האיש שלא מפחד להגיד כל מה שהוא חושב ולהביע את דעתו בכל נושא ועניין, מחכה לשמוע אתכם. חושבים שאתם מסוגלים להתמודד איתו?

יש לנו מה להגיד על נתן זהבי:

זהבי החל את דרכו בתקשורת בגיל חמש עשרה כצלם עיתונות וככתב לענייני כדורגל. שנתיים אחר כך החל לעבוד בשבועון העולם הזה אולם מאוחר יותר נחשד בהצתת מערכת העיתון. זהבי היה פעיל במספר תנועות נוער ובהפגנות למען אחווה יהודית - ערבית. זהבי, בעל 'השכלה ים תיכונית' לפי הגדרתו שלו, הסתבך בצעירותו מספר פעמים עם רשויות החוק: בגיל עשרים נשפט בארצות הברית, על תקיפת מנהיג המפלגה הניאו-נאצית ג'ורג' רוקוול. שנתיים אחר כך נעצר לאחר שנפגש כעיתונאי עם אנשי פת"ח בבולגריה, פעולה שהייתה אסורה על פי חוק באותם ימים. 

בשנת 1972 נעצר בפרנקפורט כחשוד בשוד יהלומים, אך מאוחר יותר שוחרר מחוסר ראיות. לימים סיפר בראיון עיתונאי שכשישב במעצר בגרמניה גמלה בליבו ההחלטה לעזוב את הפשע. מאוחר יותר התגורר בדרום סיני ושימש כתב גלי צה"ל בדרום. לאחר חתימת הסכם השלום עם מצרים, היה זהבי ממפוני הישוב אופירה. אחר כך היה בעל טור בעיתון 'ידיעות אחרונות', עורך הירחון 'מוניטין פנטהאוז', ומשנת 1992 כותב טור קבוע ב'מעריב'. בשנת 1995 יצא לאור ספרו 'על גדות הביוב' ובו סיפורים אישיים על העולם התחתון התל אביבי. בנוסף לפעילות עיתונאית, שיחק זהבי במספר סרטים ישראליים וביניהם 'מציצים', 'שורו', 'כחול עמוק', 'עפולה אקספרס', 'הערב סרט', 'האח של דריקס', 'מר באום' ועוד. זהבי הוא חתן פרס סוקולוב לעיתונות בנושא חברה לשנת 2000.