זהבי עצבני

עם נתן זהבי
ראשון ושני ב-12:00
נתן זהבי
"אם לא ימצאו על איזנקוט לכלוך, ימציאו"
נתן זהבי על הצטרפותו של הרמטכ"ל לשעבר לפוליטיקה: "מכונת הרעל מחכה לתקוף אותו, אבל יש פה בעיה - הוא לא אשכנזי ולא נולד עם כפית זהב בפה"
15/08/2022
בנימין נתניהו
רואים רחוק רואים שקוף?
המאזין: "ביבי הולך עכשיו על אסטרטגיה ארוכה - הוא אומר 'ברוך השם', 'בעזרת השם', וכך פונה לקהל המסורתי" • כיצד השיב נתן זהבי?
15/08/2022
נתן זהבי
להאמין או לא להאמין? זאת השאלה
המאזין הסביר מדוע הוא לא מאמין לסקרים: "מביאים את איזנקוט ופתאום הכל משתנה, זה לא אמין" • נתן זהבי טען: "יש אנשים שזו הפרנסה שלהם"
15/08/2022
גדי איזנקוט
"כששמעתי שאיזנקוט הצטרף לפוליטיקה, לא ישנתי כל הלילה"
המאזין תקף את הרמטכ"ל לשעבר: "הוא לא תרם כלום לצבא, הוא היה פחדן" • נתן זהבי זעם: "אמרתי לכם שדף המסרים עבר - תגיד לי, אתה לא מתבייש?"
15/08/2022
תאונת דרכים (ארכיון - למצולמים אין קשר לכתבה)
תאונות דרכים? שמים לזה סוף
כבישים מדממים: 19 בני אדם איבדו את חייהם רק השבוע • המאזין, שהתגורר באיטליה תקופה וראה כיצד הדברים מתנהלים שם, ביקש להציע פתרון פשוט
15/08/2022
נתן זהבי
"אני מאשים את ממשלות ישראל בזלזול בחיי אדם"
19 בני אדם איבדו את חייהם בתאונת דרכים • נתן זהבי זעם: "אני כבר שנים זועק כמעט בכל תוכנית על העובדה שאין אכיפה בכבישים ובמדרכות"
14/08/2022
בנימין נתניהו
"ביבי הוא אלוף בשיווק, פחות בביצועים"
המאזין: "הנעליים הגדולות של ביבי היו קטנות אל לפיד ובנט, אין מה להשוות בין הביצועים של שתי הממשלות במבצע הביטחוני האחרון" • נתן זהבי, השיב
14/08/2022
תאונת דרכים (ארכיון - למצולמים אין קשר לכתבה)
רוצחים עם רישיון
המאזין, שעובר לא מעט זמן בכבישים מתוקף עבודתו, שיתף: "לפעמים אני רואה אנשים שכמעט נכנסים בי, ואני בטוח שאלה הרגעים האחרונים שלי לחיות"
14/08/2022
מד"א - צילום ארכיון
"תאונת דרכים? בהחלט פיגוע"
המאזין על התאונות הדרכים הקטלניות במדינה: "אני מכיר נהגי אוטובוס שנכשלו ב־4 טסטים והיום יושבים על ההגה, זו פצצה מתקתקת" • נתן זהבי, השיב
14/08/2022
פינת הפקסים
"תוך דקה, אפשר להפוך לאויב ישראל"
המאזין: "איזנקוט הצטרף לפוליטיקה ולקח חמש דקות כדי שכנופיית נתניהו התחילה לקלל אותו להפיץ עליו שקרים" • כיצד השיב נתן זהבי? • פינת הפקסים
14/08/2022
תאונת דרכים (ארכיון - למצולמים אין קשר לכתבה)
"אנשים מתים בדרכים כמו במלחמה"
המאזין: "אני מציע שראש הממשלה, שר התחבורה ומשטרת ישראל יקימו ועדה על מנת למנוע תאונות נוספות" • נתן זהבי: "אין פה דין ואין פה דיין"
14/08/2022
נתן זהבי
"כולם רק מדברים, ולא עושים שום דבר"
המאזין: "אני לא רואה מפלגה שלקראת הבחירות מקדמת את נושא הבטיחות בדרכים" • המגיש: "עסוקים בכן ביבי או לא ביבי, אבל צריך להקים חקיקה אכזרית"
14/08/2022
בנימין נתניהו
"פעם לא אהבתי את ביבי, היום אני לא סובל אותו"
המאזין תקף את ראש הממשלה לשעבר וטען: "הוא כל היום יושב בבית המשפט ונלחם עם אולמרט על מי סובל ממחלת נפש ומי לא" • נתן זהבי, השיב
14/08/2022
נתן זהבי
"אחרי שלא הצלחתי להבין כלום באפליקציה, הצטרכתי ללכת פיזית לבנק"
המאזינה: "אני לא בעד הקידום הדיגיטלי - לצעירים היפים, זה לא אכפת, אבל לנו מבוגרים קשה להשתמש בטלפון" • לשם שינוי, נתן זהבי הסכים
14/08/2022
צביקה פיק
"עוד אמן בחסד עליון הלך לעולמו"
נתן זהבי נפרד מחברו צביקה פיק, האמן האגדי שהלך לעולמו בגיל 72: "אני מכיר אותו משנות ה־60, מאז שהיה בלהקות הקצב, הוא היה אז כוכב עולה"
14/08/2022
נתן זהבי
לא משאירים את ילדי החינוך המיוחד מאחור
נתן זהבי עם כותרות היום: צור הדסה, יישוב עם 12 אלף תושבים, נותר ללא גן לחינוך מיוחד • המגיש זעם: "השלטון לא נרתם במאה האחוזים לילדים אלה"
14/08/2022
עוד קטעים

  צרו קשר עם 'זהבי עצבני'

אביר המסכנים והעזובים ומגן הקשישים והגלמודים - נתן זהבי, העצבני שהקדיש את חייו כדי להילחם את מלחמתם של חסרי הקול, משוחח מידי יום עם מאזינים על עניינים ברומו של עולם והשיחות, איך לומר, לעיתים מגיעות לטונים גבוהים. האיש שלא מפחד להגיד כל מה שהוא חושב ולהביע את דעתו בכל נושא ועניין, מחכה לשמוע אתכם. חושבים שאתם מסוגלים להתמודד איתו?

יש לנו מה להגיד על נתן זהבי:

זהבי החל את דרכו בתקשורת בגיל חמש עשרה כצלם עיתונות וככתב לענייני כדורגל. שנתיים אחר כך החל לעבוד בשבועון העולם הזה אולם מאוחר יותר נחשד בהצתת מערכת העיתון. זהבי היה פעיל במספר תנועות נוער ובהפגנות למען אחווה יהודית - ערבית. זהבי, בעל 'השכלה ים תיכונית' לפי הגדרתו שלו, הסתבך בצעירותו מספר פעמים עם רשויות החוק: בגיל עשרים נשפט בארצות הברית, על תקיפת מנהיג המפלגה הניאו-נאצית ג'ורג' רוקוול. שנתיים אחר כך נעצר לאחר שנפגש כעיתונאי עם אנשי פת"ח בבולגריה, פעולה שהייתה אסורה על פי חוק באותם ימים. 

בשנת 1972 נעצר בפרנקפורט כחשוד בשוד יהלומים, אך מאוחר יותר שוחרר מחוסר ראיות. לימים סיפר בראיון עיתונאי שכשישב במעצר בגרמניה גמלה בליבו ההחלטה לעזוב את הפשע. מאוחר יותר התגורר בדרום סיני ושימש כתב גלי צה"ל בדרום. לאחר חתימת הסכם השלום עם מצרים, היה זהבי ממפוני הישוב אופירה. אחר כך היה בעל טור בעיתון 'ידיעות אחרונות', עורך הירחון 'מוניטין פנטהאוז', ומשנת 1992 כותב טור קבוע ב'מעריב'. בשנת 1995 יצא לאור ספרו 'על גדות הביוב' ובו סיפורים אישיים על העולם התחתון התל אביבי. בנוסף לפעילות עיתונאית, שיחק זהבי במספר סרטים ישראליים וביניהם 'מציצים', 'שורו', 'כחול עמוק', 'עפולה אקספרס', 'הערב סרט', 'האח של דריקס', 'מר באום' ועוד. זהבי הוא חתן פרס סוקולוב לעיתונות בנושא חברה לשנת 2000.