זהבי עצבני

עם נתן זהבי
ראשון ושני ב-12:00
"הכנסת הזו תת רמה, חצינו את כל הגבולות"
זהבי "בירך" את חברי הכנסת לרגל יציאתם הקרובה לפגרה: "למישהו הייתה פעם פגרה של חודשיים?" • תקף: "הם מנבלים את הפה כמו שלא זכור בכנסות קודמות"
05/08/2021
כנסת ישראל
מה נשתנה?
המאזין שמח מהחלפת השלטון, אך תהה כיצד מספר השרים גבוה כל כך גם בממשלה החדשה • זהבי: "החבורה שיושבת בממשלת ישראל צבועה לא פחות מזו שלפניה"
05/08/2021
נתן זהבי
ביקורת בונה?
המאזין ביקש מזהבי לשפר את איכות הביקורת שלו כלפי חברי הכנסת בממשלה החדשה • זהבי לא התרגש יותר מדי: "אתה נודניק מקצועי"
05/08/2021
מירי רגב
פקיד, קווים לדמותו
מדוע כינתה ח"כ מירי רגב את ח"כ זאב אלקין בכינוי הגנאי פקיד בערבית צחה? • המאזין עם התשובה • וגם: על קונספירציות הקורונה
05/08/2021
פינת הפקסים
מאזין יקר, אתה מפוטר
זהבי פיטר בשידור חי את המאזין הוותיק, שלא פספס הזדמנות להתערב בעריכת התוכנית • כיצד הוא קיבל את הבשורה? • פינת הפקסים
05/08/2021
אביגדור ליברמן
כמה זה עולה לנו?
המאזין תקף את שר האוצר אביגדור ליברמן על החלטתו לאסור את השימוש בכלים חד פעמיים • האם זהבי סיפר לו לאן נעלם חבר הכנסת לשעבר איציק שמולי?
05/08/2021
חיסונים
מפסיקים לסרב?
המאזין הציע דרך להתמודד עם אלו המסרבים להתחסן נגד נגיף קורונה: "כדאי לשלול לסרבנים את הזכויות בקופות החולים, שיגידו מה שהם רוצים"
05/08/2021
משטרת ישראל. למצולם אין קשר לנאמר
אומרים שהיה פה שמח לפני שנולדתי
"אני תוהה מה אבי היה אומר אם היה רואה את כל מה שקורה בישראל": המאזין, שעלה לארץ כשהיה ילד, עלעל בעיתונים ונחרד מהעוולות המופיעות בו
05/08/2021
נתן זהבי
מה קורה בארץ המובטחת?
נתן זהבי הזדעק נוכח התקריות המחרידות שאירעו בישראל במהלך השבוע: "קשישה בת 84 הותקפה אתמול בביתה בקריות, אני לא יכול לשמוע על הדברים הללו"
05/08/2021
קשישים
אל תשליכני לעת זקנה
"אני חושב על אותם קשישים שחיים בחרפת רעב. מי אני שאבוא בדרישות כלפי המדינה?": המאזין התקשה להבין כיצד הממשלה לא דואגת לציבור המבוגר
05/08/2021
למצולם אין קשר לנאמר
יוקר המחיה, קווים לדמותו
המאזין התאכזב מיוקר המחיה וממחיר הדלק שהרקיע שחקים: "המצב הפך לכזה שלא ניתן לחיות בו. אני מקווה שזעקתי תגיע למקומות הנכונים"
05/08/2021
אעידה תומא סלימאן
כל האמצעים כשרים
האם הכסף שיקבלו המפלגות הערביות לא יגיע לידיים הנכונות? • המאזינה התקשתה להבין את התנהלותה של ח"כ עאידה תומא סלימאן: "היא נראית לא מרוצה"
05/08/2021
דיור
נדל"ן, אז והיום
המאזינה בת ה־90, סיפרה כיצד נפתרה מצוקת הדיור בימים בהם האזרחים היו בראש סדר העדיפויות: הייתה לי דירה כי בנו לנו שיכונים"
05/08/2021
נגיף קורונה
משלבים כוחות
המאזין שהחלים מנגיף קורונה, לא הצליח להבין מדוע משרד הבריאות לא משתף פעולה עם צה"ל על מנת להעלות את שיעור ההתחסנות • האם זהבי הסכים?
05/08/2021
נתן זהבי
מי יותר עצבני מזהבי?
האם נמצא מתחרה לראוי לזהבי, הידוע בכינויו 'זהבי עצבני'? • בהחלט יכול להיות • המאזין סיפר כמה רגז על הברדק שאירע במתחם החיסונים הסמוך לביתו
05/08/2021
כלים חד פעמיים
הסוף לחד"פ?
המאזינה תמכה בהעלאת המחירים הצפויה של הכלים החד פעמיים • זהבי יותר מהסכים: "אני לא מסוגל לאכול עם כלי פלסטיק. איני יודע איך אנשים נהנים מכך"
05/08/2021
עוד קטעים

  צרו קשר עם 'זהבי עצבני'

אביר המסכנים והעזובים ומגן הקשישים והגלמודים - נתן זהבי, העצבני שהקדיש את חייו כדי להילחם את מלחמתם של חסרי הקול, משוחח מידי יום עם מאזינים על עניינים ברומו של עולם והשיחות, איך לומר, לעיתים מגיעות לטונים גבוהים. האיש שלא מפחד להגיד כל מה שהוא חושב ולהביע את דעתו בכל נושא ועניין, מחכה לשמוע אתכם. חושבים שאתם מסוגלים להתמודד איתו?

יש לנו מה להגיד על נתן זהבי:

זהבי החל את דרכו בתקשורת בגיל חמש עשרה כצלם עיתונות וככתב לענייני כדורגל. שנתיים אחר כך החל לעבוד בשבועון העולם הזה אולם מאוחר יותר נחשד בהצתת מערכת העיתון. זהבי היה פעיל במספר תנועות נוער ובהפגנות למען אחווה יהודית - ערבית. זהבי, בעל 'השכלה ים תיכונית' לפי הגדרתו שלו, הסתבך בצעירותו מספר פעמים עם רשויות החוק: בגיל עשרים נשפט בארצות הברית, על תקיפת מנהיג המפלגה הניאו-נאצית ג'ורג' רוקוול. שנתיים אחר כך נעצר לאחר שנפגש כעיתונאי עם אנשי פת"ח בבולגריה, פעולה שהייתה אסורה על פי חוק באותם ימים. 

בשנת 1972 נעצר בפרנקפורט כחשוד בשוד יהלומים, אך מאוחר יותר שוחרר מחוסר ראיות. לימים סיפר בראיון עיתונאי שכשישב במעצר בגרמניה גמלה בליבו ההחלטה לעזוב את הפשע. מאוחר יותר התגורר בדרום סיני ושימש כתב גלי צה"ל בדרום. לאחר חתימת הסכם השלום עם מצרים, היה זהבי ממפוני הישוב אופירה. אחר כך היה בעל טור בעיתון 'ידיעות אחרונות', עורך הירחון 'מוניטין פנטהאוז', ומשנת 1992 כותב טור קבוע ב'מעריב'. בשנת 1995 יצא לאור ספרו 'על גדות הביוב' ובו סיפורים אישיים על העולם התחתון התל אביבי. בנוסף לפעילות עיתונאית, שיחק זהבי במספר סרטים ישראליים וביניהם 'מציצים', 'שורו', 'כחול עמוק', 'עפולה אקספרס', 'הערב סרט', 'האח של דריקס', 'מר באום' ועוד. זהבי הוא חתן פרס סוקולוב לעיתונות בנושא חברה לשנת 2000.