אלון גל

שישי ב-7:00
אלון גל
"רוצה להתפתח אבל אני גרועה בשיווק"
אלון לא מוכן לשמוע את תירוצי המאזינה המעוניינת לעבוד באופן עצמאי: "אדם שרוצה להפוך להיות עצמאי ולשווק עצמו, לא יכול להגיד אני גרוע בשיווק"
19/07/2019
התנהגות של בת מתבגרת
"בתי לא מקשיבה לי ועושה מה שהיא רוצה"
המאזינה מגדלת את בתה בת ה-15 וסיפרה על בעיות ההתנהגות שלה • אלון: "הילדה שלך אומרת 'בשביל מה אני צריכה לפתח שריר אם אמי סוחבת אותי'"
19/07/2019
כך תתנהלו נכון כדי להגדיל את הפנסיה
"פנסיה: מהאירועים הכלכליים המסוכנים בחיינו"
אלון ייעץ למאזינה כיצד לשפר את מעמדה הכלכלי לקראת גיל הפרישה • המאזינה: "אצטרך כ-10,000 שקל בחודש, אבל צפויה לקבל 2,000. הפער גדול מדי"
19/07/2019
"אני מבזבז זמן לריק והגיע הזמן לשינוי"
המאזין שסובל מהתמכרות להימורים, סיפר כי הוא מחפש איך לפרוץ את המחסום ולהתחיל לעשות • אלון: "אם אתה כ"כ נהנה לדבר על הנושא, תעשה עם זה משהו"
19/07/2019
אלון גל
האיש עם הבלונים
המאזין סיפר: "אני נכס תרבותי נדיר, ומכין בלונים לילדים מגיל 85 ומטה, אבל המקום בו עבדתי לא מוכן שאחזור אליו. אני מרגיש שחוסמים לי את האוויר"
12/07/2019
"אתה חייב לעורר צורך אצל הלקוחות שלך"
אלון גל למאזין שמעוניין לייצר שיתופי פעולה עם לקוחות עסקיים: "אתה חייב להתחבר לגופים חזקים, הכלים השיווקים שלך צריכים להיות מאוד חזקים"
12/07/2019
ילדה של אב
"אבא שלי חולם שאחזור להיות איתו בקשר": המאזינה התנתקה מאביה ומאז תוהה האם לחזור לדבר איתו • את ההצעה של אלון לא תרצו לפספס
12/07/2019
אלון גל
אלון גל: "שוק הנדל"ן בארץ השתנה"
הגיע הזמן שנלמד לקרוא מחדש את מפת הנדל"ן בישראל: "אנשים שוכחים שמחירי הנדל"ן יכולים לרדת" • אז איך בכל זאת אפשר להשקיע נכון?
12/07/2019
אלון גל
ילד שלי מוצלח
"אמא שלי סובל מ־100 אחוז נכות, ואני מתגורר איתה בבית ומטפל בה": המאזין מתגורר בבית אמו ותוהה האם לרכוש אותו
05/07/2019
פנינת נדל"ן הונגרית
שתי טיפות אירופה: המאזין רכש דירה בבודפשט, נהנה מהתשואה הגבוהה, וכעת מתלבט: "האם לקנות מהרווחים עוד דירה?"
05/07/2019
אני קניתי בית בארץ ישראל
לקנות או לשכור?
המאזין מתלבט האם לקנות בית או להמשיך להתגורר באותו המקום • אלון גל הצליח לשפוך אור על הסיטואציה
05/07/2019
כסף, והרבה
תנו לכסף שלכם לצמוח
קרין מאירי, מנהלת המרכז לצמיחה פיננסית מבית בנק פועלים סיפרה לנו על כל הדרכים לשיפור מצבנו הכלכלי • זה הרבה יותר פשוט ממה שנדמה לנו
28/06/2019
קשיש עצוב
"לאבא שלי אין כסף, אבל הוא תומך כלכלית בבנות הזוג שלו"
הבן המודאג: המאזין סיפר שאביו מפזר כסף ללא הכרה ותוהה כיצד לסייע לו • אלון: "כשאתה לא יודע להציב גבולות תמיד יפלשו לך לשטח"
28/06/2019
עוד קטעים

  צרו קשר עם אלון גל 

הקואצ'ר הלאומי שבמשפט אחד הופך הכל לברור ונהיר יותר. אם אתם מרגישים קצת אבודים או 'תקועים', אם יש לכם בעיות עם המשפחה ואם אתם מתלבטים אם לשכור דירה או להשקיע - אלון כאן כדי לעשות לכם סדר בדברים. מידי שישי מפנה אלון גל את לוח הזמנים העמוס שלו ומתפנה לסייע למאזינים שמתקשרים לבקש את עצותיו. גם כשהמצב נראה מסובך, לאלון יש דרך מיוחדת לגרום לדברים להיראות פשוטים יותר ולכוון את המאזין עצמו לפיתרון הנכון.

יש לנו מה להגיד על אלון גל:

אלון גל נולד באוגוסט 1967 בחיפה, הוא אב גאה לשלושה ילדים. בילדותו היה אלון רגיש מאוד, ובשילוב עם משקפי תריס ומבנה גופו הצנום, סבל לא מעט מהתנכלויות של ילדים אחרים. כעבור שנים ספורות, בגיל ההתבגרות, התהפך הגלגל, אלון התחזק, הפך לשחיין מצטיין ומאז ילדים אחרים לא העזו להציק לו. בצה"ל שירת כקצין באוגדה 36 והשתחרר בדרגת סגן.

לאחר הצבא פנה אלון ללימודי תואר ראשון במדע המדינה במסלול מנהל ציבורי באוניברסיטת חיפה. הוא כיהן גם כיו"ר ועדת חוץ והסברה באוניברסיטה והיה נשיא מועצת הסטודנטים. במקביל, אימן את קבוצת מכבי חיפה בשחייה. מאותה קבוצה יצא השחיין המצליח איתן אורבך.

מעבר לכך, אלון אימן עשרות סוכני ביטוח במסגרת תפקיד המנהל של קבוצת סוכנויות ביטוח בחברת 'אררט' מחברת 'כלל ביטוח'. כשנתיים לפני שעברנו אל המאה ה-21 הוכשר אלון כמנחה סדנאות תקשורת לארגונים והנהלות. באותן שנים הוא אימן וליווה בחברות בין לאומיות שונות וביניהן אל-על, קבוצת מגדל ועוד.

בשנת 2002 הקים את תו"ת - תקשורת ותוצאות בע"מ, חברת האימון המובילה בארץ, אשר פועלת יחד עם הגופים והחברות הגדולות בארץ. 

מעבר לכך, מאות אלפי צופים מכירים את אלון גל מהסדרות המצליחות 'משפחה חורגת' ו-'אלופים של החיים'.

מלבד הפעילות העסקית והטלוויזיונית, אלון מצא את הזמן לכתוב שלושה ספרים: '100 שיעורים על החיים', 'סודותיהם של המצוינים', '30 יום עם אלון גל'. נוסף על כך, הקים אלון גל את 'קרן המלגות למצוינות בישראל' ומשמש כיושב-הראש של הקרן.

במרץ 2010 החל להגיש את תוכנית הייעוץ והאימון האישית שלו ב-103FM.