אלון גל

שישי ב-7:00
'מחיר למשתכן', קווים לדמותו
הבטחות לחוד, מציאות לחוד?
המאזין זכה בהגרלת פרויקט 'מחיר למשתכן' במיקום גבוה, אך הוא לא בטוח אם מה שהובטח לו אכן יקוים • מהו הצעד הנכון עבורו ועבור משפחתו?
11/06/2021
אלון גל
דרושה עבודה, תעודה כבר יש
אשתו של המאזין השקיעה עמל רב בלימודי הידרותרפיה, אך כעת היא מתקשה מאוד למצוא עבודה • האם קליניקה פרטית היא הפתרון, או שמא הסבה מקצועית?
11/06/2021
מוניות
מונית היא התשובה?
המאזין משלים הכנסה בשעות הערב כנהג מונית, אך פתאום גמלה בלבו ההחלטה לרכוש מונית ולהפוך לנהג עצמאי • מהם היתרונות והחסרונות של המהלך?
11/06/2021
אלון גל
קרקעות, קווים לדמותן
חושבים לקנות קרקע חקלאית לצרכי נדל"ן? • אלון עם ה'עשה ואל תעשה' שחייבים לדעת לפני קבלת ההחלטה: "מדובר באחת מההשקעות הכי מסוכנות שיש"
11/06/2021
אלון גל
ספרים עכשיו
ואם בספרים עסקינן
המאזינה כתבה ספר ילדים נפלא על מנת לוודא שנכדה לא ישכח את מדינת ישראל בעת מגוריו בניכר, וכעת היא מבקשת להפיץ את הבשורה • הכיצד?
04/06/2021
אלון גל
מתכוננים לשינוי המצב
חמותו של המאזין תעבור בקרוב ניתוח שלא יאפשר לה לטפל בבעלה, הנמצא במצב סיעודי • כיצד נערכים למצב החדש והמורכב ובוחרים מטפלת סיעודית?
04/06/2021
אלון גל
שאלת המשכנתה
המאזינה רכשה בית משלה, עליו לקחה משכנתה של 900 אלף שקלים • האם עדיף שתנסה לשלם אותה עד תום בעזרת 650 אלף השקלים שהצליחה לחסוך?
04/06/2021
אלון גל
כיצד משיבים את המצב לקדמותו?
מאחים את השברים
למאזין, ערבי ישראלי, יש חנות ממתקים באזור מעורב, שעד כה זכתה לאהדה מיהודים ומערבים כאחד • איך מחזירים את הלקוחות היהודים לחנות לאחר המהומות?
28/05/2021
מה עושים?
שבים לתלם
עד כה, הייתה המאזינה אדריכלית בעסק משגשג משל עצמה • בתקופת הקורונה, המצב החל להידרדר • מהי הדרך הטובה ביותר לחזור למסלול?
28/05/2021
אלון גל
הזדמנות אחרונה?
המאזינה עובדת כקוסמטיקאית כבר 12 שנה • בעת האחרונה, חשה כי העסק כבר לא רווחי כבימי קדם, ולכן היא שוקלת לסגור אותו לאלתר • מה לעשות?
28/05/2021
מהי הדרך הנכונה?"
לפעמים חלומות מתגשמים
המאזינה פרשה לגמלאות לאחר גירושים לא פשוטים, וכעת היא חולמת לפתוח משרד פרטי לעריכת דין • מהו אפיק ההשקעה המיטבי לסכום הכסף שחסכה?
28/05/2021
אלון גל
מחבקים את תושבי הדרום
בעקבות ירי הטילים הרבים ליישובי הדרום במבצע שומר החומות, אתר 'וואלה' מתגייס לסיוע להצלת העסקים שנפגעו בזמן סבב הלחימה • זיו ריינשטיין סיפר
28/05/2021
אלון גל
דיור
זה הזמן למכור?
לפני כשנתיים, רכש המאזין דירה להשקעה • האם כדאי לו למכור אותה ולהשתמש בכסף שיקבל, או לחכות לימים בטוחים יותר בשוק הנדל"ן?
21/05/2021
עוד קטעים

  צרו קשר עם אלון גל 

הקואצ'ר הלאומי שבמשפט אחד הופך הכל לברור ונהיר יותר. אם אתם מרגישים קצת אבודים או 'תקועים', אם יש לכם בעיות עם המשפחה ואם אתם מתלבטים אם לשכור דירה או להשקיע - אלון כאן כדי לעשות לכם סדר בדברים. מידי שישי מפנה אלון גל את לוח הזמנים העמוס שלו ומתפנה לסייע למאזינים שמתקשרים לבקש את עצותיו. גם כשהמצב נראה מסובך, לאלון יש דרך מיוחדת לגרום לדברים להיראות פשוטים יותר ולכוון את המאזין עצמו לפיתרון הנכון.

יש לנו מה להגיד על אלון גל:

אלון גל נולד באוגוסט 1967 בחיפה, הוא אב גאה לשלושה ילדים. בילדותו היה אלון רגיש מאוד, ובשילוב עם משקפי תריס ומבנה גופו הצנום, סבל לא מעט מהתנכלויות של ילדים אחרים. כעבור שנים ספורות, בגיל ההתבגרות, התהפך הגלגל, אלון התחזק, הפך לשחיין מצטיין ומאז ילדים אחרים לא העזו להציק לו. בצה"ל שירת כקצין באוגדה 36 והשתחרר בדרגת סגן.

לאחר הצבא פנה אלון ללימודי תואר ראשון במדע המדינה במסלול מנהל ציבורי באוניברסיטת חיפה. הוא כיהן גם כיו"ר ועדת חוץ והסברה באוניברסיטה והיה נשיא מועצת הסטודנטים. במקביל, אימן את קבוצת מכבי חיפה בשחייה. מאותה קבוצה יצא השחיין המצליח איתן אורבך.

מעבר לכך, אלון אימן עשרות סוכני ביטוח במסגרת תפקיד המנהל של קבוצת סוכנויות ביטוח בחברת 'אררט' מחברת 'כלל ביטוח'. כשנתיים לפני שעברנו אל המאה ה-21 הוכשר אלון כמנחה סדנאות תקשורת לארגונים והנהלות. באותן שנים הוא אימן וליווה בחברות בין לאומיות שונות וביניהן אל-על, קבוצת מגדל ועוד.

בשנת 2002 הקים את תו"ת - תקשורת ותוצאות בע"מ, חברת האימון המובילה בארץ, אשר פועלת יחד עם הגופים והחברות הגדולות בארץ. 

מעבר לכך, מאות אלפי צופים מכירים את אלון גל מהסדרות המצליחות 'משפחה חורגת' ו-'אלופים של החיים'.

מלבד הפעילות העסקית והטלוויזיונית, אלון מצא את הזמן לכתוב שלושה ספרים: '100 שיעורים על החיים', 'סודותיהם של המצוינים', '30 יום עם אלון גל'. נוסף על כך, הקים אלון גל את 'קרן המלגות למצוינות בישראל' ומשמש כיושב-הראש של הקרן.

במרץ 2010 החל להגיש את תוכנית הייעוץ והאימון האישית שלו ב-103FM.